Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a Komlói...

Mi a véleményetek a Komlói tetováló szalonról?

Figyelt kérdés

Zsolt Tatto /Marsi Zsolt.

Érdeklődni szeretnék,hogy kinek mi a véleménye róla?Hogyan dolgozik,tetszett-e amit csinált



2013. máj. 10. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

kérlek be ne tedd ide a lábadat, légy szíves ne tetováltass ilyen helyen.

nagyon pocsék munkái vannak ennek a tetoválónak.

inkább gyűjts még a tetkóhoz és fizess meg egy drágább helyet, minthogy egy ilyen helyen kalapáltass magadra bármit is.

nézd meg a Tyutyu Tattoo, vagy a DarkArtot, vagy az Invictust stb.

2013. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megmondom úgy ahogy van,benn voltam Pécsen is több helyen (Citrom utca , Invictus ,Forrás ) és megnéztem Zsolt munkáit is a honlapján. Nekem tetszett. Árban sem tér el a Pécsiektől,mert ugyanannyiért csinálnák meg ezt a mintát Pécsen is mint Komlón.


Olyanok véleményét kérném akik esetleg nála csináltattak tetkót. Köszi

2013. máj. 10. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

nem azért írtam amit, hogy sértődés legyen belőle, de szerintem ezek nem minőségi munkák.

amúgy meg ha téged meggyőztek, akkor meg menj és csináltass nála tetkót.

véleményt kértél, én ajánlottam pár nagyon is jobb helyett ennél, ahova szándékozol menni, mert ott garantáltan nem csalódnál, de te tudod.

2013. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi....amúgy nem sértődtem meg,minden vélemény érdekel.
2013. máj. 10. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!