Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezt szeretném magamra tetováln...

Ezt szeretném magamra tetoválni hátul a tarkómra vagy a csuklómra Lent link?

Figyelt kérdés

[link]

Ez ez első és az utolsó tetkóm (remélem:), sosem voltam tetkó párti de ez valahogy nagyon megtetszett, véléményeket kérek pozitiv, negativ , mennyire fájdalmas? Amugy nem jelent nekem semmit a szimbolum egyszerűen tetszik a mértani alakzat( ne gyertek sátánista vagy akármilyen jelentésekel szerintem nem feltétlen kell egy tetkó valamit jelentsen)



2013. máj. 16. 22:59
 1/9 anonim válasza:
"Amugy nem jelent nekem semmit a szimbolum egyszerűen tetszik" azért ezt gondold akkor így még át párszor, hogy kell-e.
2013. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Hülyeség, gagyi.
2013. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Amúgy meg a tűz és levegőt jelenti.


[link]


hiába van csak átfedésben a jelentése attól még az.

2013. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Illuminati
2013. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

Ez is a tüzet és a levegőt jelenti, csak itt az egyik fejre állt... :-D

[link]

2013. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nagyon tetszik, szerintem tök jól néz ki. Én a helyedben inkább a tarkómra tetováltatnám, mint a csuklómra, de te tudod :) 19/l
2013. máj. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Le lehet ezért pontozni, DE sehova se varratnám magamra a TE helyedben, ugyanis nem divatból meg tetszésből kell magunkra varratni valamit, ahogy írtad: Neked nem jelent semmit, csak tetszik <-- ezért tartom butaságnak, hogy magadra varrasd, mivel neked semmit nem jelent, minek viselnéd ÖRÖKRE ???

Az ember azért varrat, mert jelent neki valamit az adott dolog amit hordana élete végéig. Ha én mindent magamra varrattam volna már ami tetszik, akkor már nem lenne csupasz rész magamon. Én éveken át gondolkoztam, és rugóztam, hogy amit anno kigondoltam magamra varrassam e, ezt a dolgot nagyon át kell gondolni, ugyanis nem olyan, mint a piercing, hogy jó meguntam, kiveszem.

2013. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabriell88 ***** válasza:
46%
Én sem voltam tetko párti,de 17 évesen nagyon megtetszett egy minta,22 éves koromban magamra is tetováltattam, most leszek 25 és nem bántam meg!:) Azóta az alkaromon is van.:)
2013. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tök jól néz ki, de én azért átgondolnám. Én is szeretnék tetováltatni mostanában, de egy olyan feliratot, aminek fontos a jelentése számomra, szerintem nem fogom megbánni.

Várj vele pár hónapot, és ha még mindig tetszik, akkor mehet szerintem :)

2013. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!