Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek tetszenek a kicsi...

Nektek tetszenek a kicsi tetoválások? Pl. :egy szivecske, végtelen jel, ki szöveg.

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amúgy nekem tetszenek, csak nem bírnék tű alá feküdni:D
2013. máj. 18. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a tetkó nekem nem erről szól.. hogy divatot csináljunk.. hanem.. hogy jelent valamit számomra!
2013. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam,hogy jelentsen valamit mert nekem ezek a tetkók undorítóak: [link]

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 18. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

azzal nincs bajom, ha egy tetoválás kisebb méretű, de a példának felhozott mintáktól rosszul vagyok, mert mindegyik tucat minta.

amiket meg linkeltél: attól, hogy valaki tetováltat nem kell rögtön arra gondolni, hogy akkor tetőtől-talpig befogják borítani az ábrák.

szóval nem kell már a legkisebb mintától eljutni egy lépésben a teljes testet beborító ábrákig, mert azért számos átmenet van a kettő között.

amúgy meg: neked tetszenek a tucattetkót, a szív, meg stb, másnak meg lehet, hogy pont a belinkelt teletetovált hölgy.

mindenki más, nekem is vannak tetkóim, nekem tetszenek, jelentéssel bírnak számomra. az, hogy más erről mit gondol hidegen hagy.

2013. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SzilKa ***** válasza:
100%

A kismeretu tetovalas is lehet szep, bar pont nem a vegtelenjelre meg a szivecskere gondolok, inkabb valami kevesbe elcsepelt szimbolumra.

De ha magamra keszittetnek valamilyen szimbolumot, az nagyobb lenne, 4-5 centis, mert velemenyem szerint az 1 centis picik 2 meterrol nezve elobb latszanak legypiszoknak, mint tetovalasnak.

Feliratot nem tetovaltatnek magamra, de lehet hogy csak azert, mert rengeteg feliratot kell tetovalnom es mar unom :)


Egy tetovalo

2013. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszenek, tényleg nagyon tucat. A kis szöveg lehet egyedi is, de a többi szerintem nagyon tucat, bár egyénfüggő. Én az egyedi, kicsit nagyobb tetoválásokat szeretem.
2013. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

és ha tucat?

nekem tetszenek a "divat tetkók"...

kérdező, nekem a szivecske, végtelen jel, kis szöveg tetkóról az esik le, hogy valakit nagyon szeretsz és hiszel az örökkében :) tehát ennek is lehet jelentése :) az hogy divatos, az azért van, mert sok ember hisz az örök szerelemben, vagy csak magában a szerelemben, vagy nagyon szereti a családját és a barátait... bármi lehet! amúgy én is szeretnék majd szivecskét, csak még nem tudom, hogy hova :P de az örök szerelem miatt :)

2013. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!