Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit kenjek az egynapos tetovál...

Mit kenjek az egynapos tetoválásomra? Fóliázzam vagy ne?

Figyelt kérdés

A szombom felső érszén vagy egy kb 6-7 cm-es tetoválás mit tanácsoltok mivel kenjem?

20L



2013. máj. 20. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Bepanthen Plus a legjobb szerintem, vagy a sima Bepanthen. Igen, fóliázd néhány napig. Pár óránként cseréld a fóliát, és gyakran krémezd, hogy ne száradjon ki.
2013. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem legutóbb a következőket tanácsolták: az első 2 napban csak fóliázzam, majd utána kenjem Bepanthen plus-sal, vagy Neogranormmon-nal, ezt úgy 1hétig csináltam, ezalatt le is gyógyult a tetkó.

minden nap többször cseréltem fóliát amikor úgy láttam, hogy szükséges, ekkor le is mostam a tetkót langyos szappanos vízzel.

annyit tanácsolnék még, hogy most 1hónapig csak zuhanyozz, valamint ne napoztasd a tetkót.

2013. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olvasgattam én a tetoválás kezelése után, de annyi variáció van hogy nem tudom eldönteni melyik a jó és melyik nem.

Valaki azt mondja nem jó a testápoló és nem kell fóliázni, mert szellőzni-e kell.

Valaki azt mondja, hogy kell fóliázni meg vazelin jó rá.

Más azt mondja hogy köröm viárg kenőcsel kell keni.

Már nem tudom.

2013. máj. 20. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
annyit elfelejtettem, hogy mikor cseréled a fóliát és már le is mostad a tetkót, akkor egy 15perc szellőztetést beiktathatsz.
2013. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fóliázd 2 napig, kb napi 3x cseréld a fóliát, majd miután leöblited langyos vízzel a tetoválást (fóliacserénél) utána 10 percig szellőztesd, majd kenj rá bepanthent, majd fóliázd. ha eltelt a 2 nap, akkor csak simán letörlöd óvatosan a tetkót majd 5 perc szellőztetés majd bepanthenezést. ezt akkor ismételd mikor kicsit is húzódik már, szárad a kezed
2013. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

valóban mindenhol mást írnak és minden tetováló mást mond

bepanthen-el kend ez a legjobb rá, testápolóval semmiképp csak ha már begyógyult

fóliázni nem jó mindig,be fülled a tetkó, naptól óvni kell hogy ne égesse, este pedig vigyázz zuhanyzáskor hogy ne kerüljön rá tusfürdő vagy sampon és hogy ne áztasd el

2013. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsát.

Bepanthennel kenem meg nem fóliázom, zuhanyzáskor egy nagyon minimális víz éri, fény egyáltalán nem.

Mikor a lovakkal dolgozok akkor lefóliázom.

2013. máj. 21. 11:07
 8/9 SzilKa ***** válasza:

A folia az elso 2-3 napban azert kene hogy ne tudjon vastag seb kepzodni, nem csak a piszoktol vedjuk ezaltal.

Kenni csakis bepanthennel szabad az elso heten.


Egy tetovalo

2013. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Már szépen gyógyul bepanthennel kenegettem egy nap többször is.

Fóliázni nem fóliáztam!

2013. máj. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!