Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást hogy kell kezelni?

Tetoválást hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés
Ma csináltattam de a tetováló azt mondta hogy nem kell fóliázni, legyen minél többet szabadon, és víz is érheti csak ne áztassam. Azt mondta hogy ha hazaérek, mossam meg tusfürdős vízzel és kenjem be vékonyan Bepanthennel. Meg ugye reggel, este kenjem. Ez így reális?
2013. máj. 30. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell oda tusfürdős víz elég kéz meleg sima víz is, és finom körkörös mozdulattal mosd meg kézzel, bepanthen kell mert hám elősegítő, azt munka/suli előtt bekened, este fürdésnél meg lemosod és újat kensz fel, reggel meg ismét amíg szükséges

Fóliázni nem minden tetkót kell, csak ami hosszabb időt igényelt és ki sebesedett kicsit azt szokás dunsztolni

20/F

2013. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bepanthen tényleg jó és tényleg ajánlott megfogadni a használatát. nekem is segített hogy ne legyen varas s tetkóm.
2013. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A bepanthen az tök oké, persze, csak ismerőseim mondták hogy meg ne merjem mosni...
2013. máj. 30. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet mosni, de nem áztatni és csak langyos vízzel. tusfürdőt eszed ágába se jusson a friss tetoválásra kenni, mert csípi, kisebesíti! első nap mindenképp fóliázd, 3-4 óránként mosd le, óvatosan papírtörlővel itasd szárazra, majd kend be bepanthennel vékonyan, majd megint fóliázd be. éjszaka nem kell persze felkelni 3 óránként.

másnaptól még 4 napig legalább napi 3-4x mosd le, itasd fel és kend be a tetkódat bepanthennel

2013. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem több tetoválásom is van. Ha megtisztítani szeretnéd (és éppen nem tudsz elmenni lemosni), akkor áttörölheted antibakteriális baba törlőkendővel. Én is ezt csináltam, mikor 12-14 órát kellett dolgoznom friss tetkóval. Bepanthennel kenni NAGYON fontos, mert ha kiszárad és bereped, az elronthatja a mintát. Ha már megszenvedtél a készítésnél, érdemes rá vigyázni:) Napokig fóliázni én csak a színeseket szoktam.
2013. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végülis nem fóliázom, általában otthon vagyok, maximum ha elmegyek valahova, hosszabb időre, de vízzel nem mostam meg. Egyébként egy pici, kb 5-10 centis betűkről van szó a csuklómon. Ezért mondhatta azt a tetováló hogy nem szükséges fóliáznom?
2013. jún. 2. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!