Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Iránytü tetoválásnak mi a...

Iránytü tetoválásnak mi a jelentése?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Tengerészeknél volt szokás a térképészetet végző emberek számára az iránytű, erről tudták hogy mi a rangja.

20/F

2013. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

most hogy olvastam a kérdést, felkeltette az érdeklődésemet, ezt találtam: "It was believed that having a compass tattoo protected the wearer when they traveled over rough waters and ensured that they returned home in one piece." kb azt jelenti, hogy akiknek iránytű tetoválása volt, abban hittek, hogy a viselőjét védelmezte a viharos vizeken való átkelésen, és biztosította, hogy egyben hazatérjenek. (hámozd ki belőle az értelmet, ennél jobban nem sikerült lefordítani) Amelyik tetováláson a csillag is szerepelt, azt az északi csillaghoz(sztem ennek van magyarosított neve is, de nem jut eszembe( north star) lehet kötni, mert ez volt az iránymutató csillag.

itt találtam az infót, még írnak érdekes dolgokat: [link]

2013. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sarkcsillag lesz az, előző :D
2013. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ééés tényleg, köszi :)
2013. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi a reszletes valaszt:)(Y)
2013. jún. 3. 11:43
 6/7 Mia_may ***** válasza:
A hazafele vezető útmegtalálását,a jó úton való haladást jelképezi :)
2013. júl. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lingamos Mocita ***** válasza:

Szia!


Azt,hogy keresed az utad! :O


Üdv!

2014. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!