Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Azta :D Sebtetoválás de...

Azta :D Sebtetoválás de milyen! Mit szóltok ehhez? Durva

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 12. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jó ronda, nőként undorítónak találom hozzád sem érnék és ezzel még rengetegen lehetnek így :)
2013. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát... jó durva! De egyébként ez tetszik valakinek? Ok, pár birkának, de én biztos nem csúnyítanám el az ép bőröm. Fúújjj... Brutális. És nem igaz, hogy nem fertőzödik el. Végülis nyílt seb!
2013. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fújjjj! Komolyan mondom még a hideg is kirázott!
2013. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez undorító!
2013. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek,de nem lesz soha.Rondán hegesedek,undorító lenne a végeredmény:(
2013. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem tetszik, ijesztő, de ha valakinek ez minden álma engem nem zavar.
2013. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
undorító
2013. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ilyen tetoválás kevés európai emberen hegesedik szépen, nálunk ha csináltatna valaki alig látszana az ábra, ez a fajta hegtetoválás mondhatni Afrikában őshonos, ott rang alapján készítenek el mintázatokat akár pár hónapos kis gyerekre is


Nálunk semmi jelentősége nincs attól hogy szikével csinálják, olyan mint a hagyományos tintás tetkó

De felesleges

21/F

2013. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a hegtetkó. Kérdező inkább olyan képet tegyél be, ahol már gyógyult állapotban van a kész mű és nem frissen nyúzva.
2013. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
na épp ezt akartam én is mondani, hogy ez még bizony nem a végkifejlet...láthatnánk erről olyan képet is, amelyen már a bőr begyógyult?
2013. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!