Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kozmetikai tetoválást csak...

Kozmetikai tetoválást csak kozmetikusnál lehet csináltatni, vagy szalonokban, igazi tetoválók is elvállalják?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
vannak olyan szalonok, ahol elvállalják.
2013. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 24. 18:01
 3/8 SzilKa ***** válasza:

Van, ahol elvallaljak, de a rendes tetovalogeppel csak a szemoldokot szabad megcsinalni, szemhejat es szajat nem igazan...


Egy tetovalo

2013. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SzilKa ***** válasza:

Meg valami, ha rendes tetovalohoz mesz szemoldokot csinaltatni, akkor is elotte rajzoltasd elo egy kozmetikussal, mert a tetovalo nincs arra kikepezve hogy a neked elonyos format eltalalja!


Egy tetovalo

2013. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs szemöldököt, szájat, vagy sminket magamra tetováltatni! A tarkómra szeretné kegy mintát felirattal, de a szüleim azt mondák, először ne igazi tetoválást csináltassak, nehogy megbánjam, hanem olyat, ami 3-4-5 év után lekopik. Aztán döntsem el, hogy megcsináltatom-e igazinak, esetleg pár évenként újravarratom ilyen "rövid-időtartamúval". Viszont a kozmetikus van, hogy a szemöldökét nem úgy szedi ki az embernek, ahogy ő azt elgondolta és egy kicsit félek rábízni. Szívesebben adnám oda a nyakamat egy olyan embernek, aki ténylegesen ezzel foglalkozik.
2013. jún. 25. 00:22
 6/8 SzilKa ***** válasza:

Ja igy ertem mar, mit szeretnel kerdezni. A tetovalo altal hasznalt gep es festek teljesen mas, mint a kozmetikus hasznal, szoval a tetovalo altal keszitett "kozmetikai tetovalas" igazi tetovalas lesz. Nem, az igazi tetovalok nem rendelkeznek kozmetikai tetovalogeppel.


A szuleid tanacsaval az a bibi (bar ertheto az indokuk), hogy a kozmetikai tetovalogeppel es festekkel keszitett minta sem tunik el 100%-osan, hanem csak foltosan es csunyan kikopik. A masik ellenerv, amit ezek szerint Te magad is gyanitasz, hogy a kozmetikus az nem tetovalomuvesz, nem valoszinu, hogy tud rajzolni, stb., tehat egy rendes tetovalas mintat nem fog olyan szepen megcsinalni, mint egy muvesz.


Egy tetovalo

2013. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
barátnőmnek kozmetikai tetoválása van. neki a hátán. elég ügyesen rajzolok, szóval engem kért meg a rá varrt minta megtervezésére. amit én csináltam, arra minden hencegés nélkül mondhatom, hogy nagyon jó lett. ami a barátnőm hátára került... tetszik, tetszik, de olyan, a kettőt együtt nézve, mintha az lenne a vázlat, az enyém meg amit elvár az ember. egyszer voltam ennél a kozmetikusnál és elég érdekesen szedte ki a szemöldököm... :/ akihez meg én járok, nem vállal tetoválást.
2013. jún. 25. 09:30
 8/8 SzilKa ***** válasza:

Mint ahogy irtam mar, a kozmetikus nem muvesz. Ha igenyes, muveszi szinvonalu teetovalast szeretnel, akkor nem a kozmetikus a Te embered.

Lattam mar en is kozmetikus altal felvitt kis viragos mintat, hat olyan is.

Mint ahogy Te is mondod, a baratnode sem lett igazan szep.


Egy tetovalo

2013. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!