Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Két lapocka közötti tetoválás...

Két lapocka közötti tetoválás mennyire hátrányos munka szempontjából?

Figyelt kérdés
Lesz tetkóm, egy felirat a két lapockám közé, ez később mennyire lesz hátrány, mikor munkát keresek? Most kezdem az egyetemet, utána akarok majd dolgozni (meg a hetedik félév szakmai gyakorlat ugye egy vállalatnál), addigra toleránsabbak lesznek a munkaadók?

2013. júl. 9. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
tervezed hogy levetkőzöl, hogy lássa mindenki? ha takarod és nem hirdeted minden szembejövőnek hogy van, akkor sokkal nagyobb mintákkal is el lehet helyezkedni.
2013. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felszolgáló vagyok,tarkó alatt van a tetoválásom picivel senki nem szólt érte,még a főnököm sem,megnézte azt mondta szép és jól néz ki,de emiatt eszében sincs kirúgni vagy valami:)
2013. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én üzletvezető vagyok a megbeszélésen nem vetkőzettek bugyi-melltartóra, szóval a főnököm nem is tudja, hogy tetovált vagyok, nálad is hasonló lesz gondolom a helyzet.

A volt főnököm tudott róla, akkor csináltattam, amikor ott dolgoztam. Szabadnapomon bementem, szinte mindenki látni akarta, én meg mutattam... Nem szól egy rossz szót sem, annyit kérdezett, hogy fáj-e, és hogy az egy hét szabadság elég-e lesz, amit előtte kértem tőle.

2013. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Munkahelyen ettől nem leszel hátrányban. Viszont max. fél-egy év, és lecseng a tetkóőrület. Utána megint a patyolatbőr lesz a divat. Gondolod, megéri?
2013. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem a tetkó őrület miatt akarok tetkót
2013. júl. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!