Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss tetoválás kezelésében...

Friss tetoválás kezelésében segítene valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap este lett kész a vádlimra egy tigrisfej. Olvasgatom a kezelés utáni módszereket, eddig 3 óránként cseréltem a fóliát, előtte nedves zsebkendővel áttörlöm és bepanthennel vékonyan bekenem.

Viszont olvasgattam, hogy ha itthon vagyok akkor ne fóliázzam mert nem tesz jót neki.

Hétvégén sem mozdulok ki, meddig fóliázzam így szerintetek?



2013. júl. 12. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem anno azt mondta a tetkós, hogy 2 napig fólia, utána már nem kell, mert jobb ha levegőzik. illetve a nedves törölgetés csak akkor kell amikor megcsinálták a tetkót is leveszed az első fóliát utána 2 hétig nem érheti víz.. remélem ezt mondta.
2013. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és a bepanthen legalább 2 hétig még.
2013. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonlót mondott, köszi szépen!:)
2013. júl. 12. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem azt mondták mikor csináltattam h ha hazaértem vegyem le a fóliát és hagyjam hagy legyen szabadon. bepanthennel kentem én is és nem ragasztottam le és mondták is h ne mert bevizesedik és kidobja a festéket. azóta is szép és ennek már 5 éve :)
2013. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!