Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék, de nem...

Tetoválást szeretnék, de nem tudom, hogy szöveg legyen vagy valami ábra vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

A tetoválásomnak arról kellene szólnia, hogy harcoljak, küzdjek az álmaiért, érjem el őket, és hogy minden jobbra fordul, nem lesz mindig szomorúság, idegeskedés, hanem boldogság lesz helyette.

Valaki tudna ötletet?



#tetoválás #cél #ábra vagy szöveg #minden jobb lesz
2013. júl. 12. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy felirat nagyon jó lenne :) Kifejezőbb, mint egy kép. Találtam 1-2-t.

"A küzdelemből főként azok kerülnek ki győztesen, akik jobban szeretik a küzdelmet a sikernél."

"Nem baj, ha néhányszor csatát veszítesz, attól még megnyerheted a háborút."

"Abbahagyni valamit, függetlenül attól, hogy már mennyit dolgoztunk rajta, annyit jelent, hogy megáll az élet: a halált jelenti. Ha tovább dolgozol, az annyit jelent, hogy előbbre haladsz."

"Csak az veszít, aki feladja. A többiek mind győztesek."

"A legsötétebb pillanatainkban, mikor lepereg előttünk az élet, rábukkannunk valamire, valamire, ami kitartásra késztet, ami tovább hajt előre."

"A győztesek olyan vesztesek, akik felálltak és még egyszer megpróbálták."

"Az eltökéltség nem azt jelenti, hogy valami után vágyódunk - ez egy mélyen magadban meghozott döntés, hogy bármi áron megteszel valamit."

"Ma megteszem, amit mások nem, és holnap elérem, amire ők nem képesek." (szerintem ez a legjobb)

"Ha elhatározzuk, hogy sikeresek leszünk, akkor azok is leszünk... Az erős akarat diadalt arat."

"A kudarc az egyetlen lehetőség arra, hogy még okosabban kezdjük újra."

"A víz még a kövön keresztül is kivájja az útját. És ha elakad, új rést talál magának."

2013. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

..Nem tudom..

Lehet jobb lenne egy ábra vagy ilyesmi, de fogalmam sincs milyen lenne az, ami összefoglalná azt hogy a céljaimat érjem el, és hogy a sok gond és szomorúság után minden jóra fordul és boldog leszek végre.

Vagy egy olyan idézet, ami összefoglalja a kettőt...

Azért nagyon köszönöm szépen, hogy válaszoltál, és írtál sok idézetet! :)

2013. júl. 12. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg....ezt magadnak kell eldönteni és nem mások hatására!:) te magad válassz ki egy ábrát is és egy mintát is, aztán idővel letisztul, hogy melyiket szeretnéd :) a tetoválás nem játék, ha most itt pl a válaszolók 70%-a a szöveget vagy írást fogja előnyben részesíteni, te meg megcsináltatod lehet, hogy X idő múlva megbánod :) Hagyd, hogy magadban érjen meg a dolog. De, hogy válaszoljak is, én inkább az ábrákat részesítem előnyben :)


24/N

2013. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem azt akarom, hogy más döntsön helyettem vagy válasszon, hanem hogy minél jobb ötleteket szeretnék látni, hogy végre eldöntsem.

Tudom, hogy nem játék egy tetoválás, de kiskorom óta szeretném elérni a céljaimat, és vágyok a boldogságra a nyugalomra... szeretném, ha ennek nyoma lenne rajta, hogy mindig emlékeztessen, és azért írtam ide, hogy hátha valaki tud nekem segíteni hogy ezt a két dolgot milyen ábra vagy nem tudom mi tudná öüsszefoglalni, vagy szöveg..

Neked is köszi a választ! :)

2013. júl. 13. 10:15
 5/5 anonim válasza:

Tetováltathatnál egy kalitkát is, amiből épp madarak szállnak ki, csak pár darab marad bent, amik a boldogságot szimbolizálják, amik elrepülnek, azok meg a gondot. Egyben pedig azt is jelentené, hogy eltudod azt érni, hogy a sok idegeskedés, szomorúság is elmúlik egyszer, utána pedig boldog leszel, mert szabad vagy.

De persze ez csak egy ötlet, de szerintem ezzel jól lehetne szimbolizálni. :)

2013. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!