Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ez hol nézne ki...

Szerintetek ez hol nézne ki jól tetoválásként?

Figyelt kérdés

[link]

Akinek nem tetszik, ne írja, hogy sehol, mert azzal nem jutok előlrébb. Kössz előre is :D


2013. júl. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nőnemű vagy, csukló.
2013. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiába kérted, én leírom: sehol! Komoly?! Nonfiguratív tetkó? 1. Azt hittem, ezt már a '90-es évek óta nem jut eszébe senkinek tetováltatni.

2. Nézz mélyen magadba, és tényleg életed végéig viselnél magadon egy tetkót, ami semmit sem ábrázol, semmit sem jelent?!


Ne értsd félre, én imádom a tetoválásokat, nekem is van, és tényleg szerelmesek vagyok a tetoválásokba, de egy életre betiltanám a nonfiguratív tetkókat!

2013. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D'a ***** válasza:
megne haragudj...de ilyet a "barnabőrűek" csináltatnak..
2013. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, lehet hogy neked semmi, de sok embernek a Slipknot zenekar logója.

Kérdező: ha nagyon muszáj én is csuklóra szavaznék, ám gondold át. Pár éve nagy Slipknot rajongó voltam, pólók, felvarrók, mára kinőttem és szimplán csak szeretem őket, de cikinek érezném magamon hordani a logójukat. Zenekart magadra tetováltatni nem túl megfontolt, hiszen folyamatosan változik az egyén ízlése, nem kell hogy kiábrándulj belőlük, szimplán kinövöd a rajongó korszakod mint én.

2013. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most látom nem írtad, hogy lány vagy, csak az első válaszoló miatt vettem egyértelműnek :) Fiúként alkar, vádli. Felkaron túl macsócsávós mert tényleg sokan nem tudják, hogy több mint a szokásos nonfig krixkrax.
2013. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!