Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nálatok, hogy történt a...

Nálatok, hogy történt a választás?

Figyelt kérdés
Csaj vagyok és majd 3év múlva szeretnék tattoo-t csinálntatni. Tudom addig még "6-szor" változik a stílusom stb..Viszont azt tudom, hogy már 2éve szeretnék tattoo-t a bal felkaromra. A kérdésem az, hogy Ti (csajok), hogy választottátok a tetoválást? Volt egy olyan forma, amit ti választottatok ki (pl egy kép valakiről, vagy egy figura..stb) vagy bementetek és ami tetszett azt magatokra varratátok? :) Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat !

2013. júl. 18. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválás a neve.

18/f

2013. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én kb 1 évig kutakodtam a neten, terveztem magamban, hogy milyen legyen, milyen mintát, színeket szeretnék.

Aztán találtam egyet, ami nagyon tetszett és olyasmit szerettem volna.

Akkor elmentem egy tetováló szalonba, ott megmutattam a srácnak, megbeszéltünk mindent, milyen szín kellene, milyen legyen a minta, hogy illjen hozzám, stb.

Hát, aztán így történt, hogy az egész jobb felkaromat teletetováltattam. :)

27 N

2013. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:

Az első kettőt magamnak terveztem és rajzoltam meg (én is tetoválok), aztán lett egy teljes alkaros tetoválásom a mesteremtől, ami rá volt bízva és csodálatos lett, pedig a témának semmilyen személyes kötődése nincs, csak egyszerűen művészi és szép.

Közben rajzolgatom a továbbiak terveit... :)

2013. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy van, hogy nem kell keresgélnem, hogy milyen tetkót akarok. Élem rendesen az életem, aztán egyszer történik valami meghatározó esemény, vagy beugrik egy kép, egy szöveg, és abban a pillanatban tudom, hogy "Igen, ez az amit magamra akarok tetováltatni".
2013. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem azoknak, akik egész karjukat tetováltassák, főleg a csajoknál... én miért nem vagyok ennyire bevállalós?! ah jaj...
2013. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 20. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 3 éve akartam egy tündéres tetoválást, ami azóta is a szerelmem. 18. szülinapomra kaptam meg az első tetkómat, de az túl nagy lett volna, és elsőre nem mertem azt bevállalni.

Gondolkoztam hogy mit csináltatnék még, és addig szűkítettem a kört, míg a gyíkokra esett a választás. Nézegettem a neten képeket, több is tetszett, de úgy egyik sem volt az igaz. Aztán megláttam egyet, és első pillantásra bele szerettem. Megbeszéltem a tetoválóval, hogy hogy alakítsa át egy picit, ahogy én szeretném magamra, aztán meg is csináltattam. Már majdnem egy éves tetoválás, és változatlanul imádom, már a következőn gondolkozok. Igazából már az is megvan, de még a helyét nem döntöttem el.

De még a tündérről sem mondtam le :)

2013. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!