Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek mivel tüntessem...

Szerintetek mivel tüntessem el, vagy tippek? (lent)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__tetovalas__4..


ez a kérdésemet fél órával ezelőtt raktam fel..és még mindig nem kaptam olyan választ ami kielégítene..segítsetek..



2013. júl. 21. 19:47
1 2
 11/16 SzilKa ***** válasza:
100%

Az áztatás az igazi friss tetoválásnak is árt, próbáld meg kiáztatni, utána meg habkővel, vagy dörzsi szivaccsal dörgöld a felpuhult bőrt.


Talán nem jutottál el a tűvel-festékkel az irharétegig (kb 1-1,5mm mélyen) és nem lesz maradandó, de máskor ne csinálj ilyen marhaságot, a filctoll tintája nem éppen bőrbarát dolog.


egy tetováló

2013. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, tényleg mindenki értelmes válaszát. Mindenképp neki állok az áztatásnak..és remélem le is jön..és szerintem nem volt olyan mélyen hogy maradandó legyen..tényleg többet nem csinálok ilyet:O

Köszönöm!!!!

2013. júl. 21. 21:18
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj, dörzsöltem rendesen..a vastag vonalak eltűntek..a tű vonala mentén még vannak kicsit erősebb vonalak, most lefújtam fertőtlenítővel,és raktam rá egy vízbe áztatott vattakorongot..ami nincs kicsavarva..és azt bekötöttem..remélem puhul egy kicsit..és megpróbálom eltűntetni..
2013. júl. 21. 21:42
 14/16 anonim ***** válasza:
sikerült leszedni?
2013. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon halványan még látszik,de már nem a tinta, hanem a "seb" vagyis olyan mintha lehorzsoltam volna magam, csak éppen egy megadott alakzatban. Köszönöm a válaszokat, aki hasonlóan jár mint én (remélem nem lesz még egy ilyen ember), annak ajánlom az áztatást ! Köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 25. 13:56
 16/16 anonim ***** válasza:

:D Általánosba nálunk is volt aki csinált ilyet, de ők elég durván tolatták, az egyik lánynak az egyik csillag a kezén még mindig látszódik :D :D Ennek 6 éve, de ők ilyen fekete alkoholos filccel csinálták.


Viszont én évekig depis voltam, először csak karcolásokkal kezdtem és utána megmásztam az öncsonkítás ranglétráját.

Vannak karcolások, amik évek múlva (3-4) eltűntek, de vannak olyan karcolások (tűvel, sniccer hegyével, körömmel) amik még a mai napig megvannak. És már bő 5-6 évesek.. A kemény vágdosós hegekről pedig ne is beszéljünk..

Szóval ki tudja..

2013. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!