Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Magyarországon van aki ilyen...

Magyarországon van aki ilyen minőségben tud tetoválni?

Figyelt kérdés
asd

2013. júl. 24. 21:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Szal Ilyenben

[link]


Láttam már sajnos pár itthoni gitáros tetoválást, és alaposan el is tántorítottak a gondolattól, hogy csináltassak egyet, csak aztán néztem, és külföldi oldalakon vannak ilyenek, és ez sztem baromijó.

Csak valamiért fennakadt a trágárságszűrőn. <3 GYIK

2013. júl. 24. 21:24
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

vagy ilyenben

2013. júl. 24. 21:24
 3/7 SzilKa ***** válasza:
100%

Hogyne lenne, a másodikat főleg nem nehéz überelni, az elég amatőr kivitelezés...

James, Sárközi Zsolt, Oravecz Szabolcs, Müllner Csabi, Czene Laci, Misinszki Zozi, Bélteczky Zsófi és még sorolhatnám, akik a kisujjukból kiráznak ilyesmit, még fél szemmel is...


egy tetováló

2013. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a magyar tetoválók világszínvonalúak, nagyon sok művészünk jobb mint akiket külföldön találsz. csak jól kell megválasztani a szalont, nyilván.
2013. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én westendbe néztem, mert azt hittem ott elég ügyesek lesznek, erre fel ott is hányadék az egyetlen gitáros tetoválás.
2013. júl. 25. 10:20
 6/7 SzilKa ***** válasza:
A westendben pont nem ügyesek dolgoznak!! Rossz helyre mentél... Menj egy sarokkal odébb, a Dark Artba!
2013. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SzilKa ***** válasza:

Egyébként meg ne azt nézd, hogy milyen gitáros tetoválást készítenek, hanem mondjuk azt, hogy milyen portrét. Portréből jóval több felkérés van, aki azt profin meg tudja csinálni, annak nem lesz gond a gitáros, illetve esetleg kezes tetoválás.

Keresd meg a fent felsorolt neveket, náluk próbálkozz, ne ilyen westend-féle gagyikat nézegess.


egy tetováló

2013. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!