Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek nagyképűség...

Szerintetek nagyképűség magadra tetováltatni a neved kezdőbetűjét a csuklódra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
hat kicsit az bar nemtudom. mert akarod a sajat neved kezdobetujet magadra tetovaltatni?
2013. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek semmi értelme nem lenne, ha annyira magadon akarod tudni a neved kezdőbetűjét, akkor max vegyél egy nyakláncot, a kezdőbetű medáljával... de tetoválásként elég gáz, fantáziátlan, azért meg ne csinálj tetoválást, hogy elmondhasd magadról, hogy van.
2013. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez ilyen 'mind1 hogy mi csak legyen tetkom' kategoria
2013. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az. Mindenki azt tetováltat magára, amit akar. Ha a saját arcának a képét, akkor azt.
2013. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 futar48 válasza:
51%
A régebbi időkben csak az olyan embereknek volt tetkója akik már voltak a rács mögött vagy az etnikumnak. Különböző nevek és az anyám gyakran fellelhető volt. A társadalom java része ettől el is határolódott és a normális embereknek nem volt tetoválás a testén. A börtönökből hogy jött ki az utcára és ebből hogy lett divat azt nem tudom, de azt igen, hogy ami divat az még lehet gáz és bunkóság. Az emberek lassan úgy néznek ki mint egy falfirka és ezt büszkén is viselik, mutogatják a szegénységi (lelki) bizonyítványukat. Sokan azt mondják így fejezik ki magukat. Ez igaz is lehet, mert a nyelv mint eszköz, számukra nem megfelelő. Nagyon sajnálom a tetovált embereket, mert nem tartanak ott ahol már egyes kulturált országokban tartanak, ahol is a kultúrájukban alacsonyabb színvonalat képviselő egyedek továbbra is divatból hordják, a nemesebbek pedig továbbra sem.
2013. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
futárral értek egyet. Nekem úgy tűnnek ezek a figurák, mintha koszosak lennének. Egyébként miért lenne nagyképűség? Inkább hülyeség.
2013. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyképűség, csak nem sok értelme van..

mi okból szeretnéd a neved kezdőbetűjét magadra varratni?

csak vagy olyan intelligens hogy megtudod jegyezni a neved, tetoválás nélkül is :)

2013. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha neked tetszik akkor nincs vele baj és azt nem màsok döntik el, hogy mi van a testeden.
2013. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hannibal82 válasza:
nem az, de semmi értelme. én mondjuk alapból rühellem a tetkót, az meg hülye szöveg hogy mindenki azt tetováltat magára amit akar.. persze, de attól pont unszimpatikus lesz számomra valaki. láttam már olyan tetoválást, ami tetszett, de nőn például úgy sem viselem el. meg én olyan ember vagyok aki megunok dolgokat hamar és aztán lehet hogy visszajön a kedvem de emiatt inkább a lemosható tetkót tartom előnyösnek, valami retro bulira, bár ott is túl tömény, sok, de utána eltünteted és visszaváltasz normálisba. kicsit túlválaszoltam, de ahogy már valaki írta: ez így fantáziátlan lenne.
2013. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!