Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Esztétikus -elfogadott- egy...

Esztétikus -elfogadott- egy női felkartetoválás? (Általánosságban)

Figyelt kérdés

Már sokszor hallottam, hogy a felkartetoválás inkább a férfiak stílusa, mert evvel hangsúlyozzák a bicepszüket stb..

Engem igazából az egyéni vélemények érdekelnek! Hány embernek tetszik, és hánynak nem..



2013. júl. 27. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Így hogy belegondoltam, nekem csupa olyan nő jutott eszembe, akik tipikusan férfiasak, alpáriak és keménykedők Szóval lehet benne valami.

Persze ettől függetlenül ez nem feltétlen igaz, meg el tudom képzelni igényes kivitelben is, de ha nőies vagy csajos csajnak/nőnek érzed magad, akkor talán nem ez a legjobb hely egy tetkónak.

Illetve ezeket a nonfig vagy feliratos körmotívumokat tudom elképzelni, tudod, ami ilyen karperec szerű.

De alapvetően meg nem másoknak csinálod - viszont vállalnod kell minden tetkóval, hogy sok ember megítél ez alapján.

2013. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sok ember megítél ez alapján blábláblááááá.... nem unjátok még ezt a szöveget? Már régen elfogadott és csak max még pár ember van aki már csak azért is lenézi a tetkósokat. Hogy fogsz kinézni ha öreg leszel? Válaszom: jobban, mint te :D Kérdező: mehet, pláne ha egy szép csajos tetkóról van szó, akkor biztosan jól fog kinézni, olyan csajosan vagány ;) nekem spec tetszik :)
2013. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem a tetkó helye a fontos, hanem maga a tetkó. De egyébként nehéz is olyat választani, ami egy nőn férfiasan mutat. Mondjuk pl az "anyu" feliratos horgony a bicepszre az ilyen :D


A lényeg, hogy jelentsen Neked valamit, és akkor a személyiségedet is tükrözni fogja. Ha pl visszafogott csaj vagy, akkor úgyis annak megfelelőt fogsz választani.


Hogy fogsz kinézni ha öreg leszel? Rosszabbul, mint most. Az öregek általában rosszabbul néznek ki mint ahogy fiatalkorukban kinéztek. Tetoválástól függetlenül. A tetkó ilyenkor már nem oszt, nem szoroz.


Mások megítélnek? Le kell szarni. Nem rájuk varratsz, akkor meg kit érdekel a nyomoruk? Ha olyan munkahelyed lesz(ami nem gyakori már szerencsére) akkor meg eltakarod valahogy, nem nagy ügy.

2013. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én azt mondom,hogy ha van határozott elképzelés,a megvalósitásról is akkor hajrá.

az ilyen divat,szép,stb dolgokról elmondható,hogy a viselő megbánja.

Én azt szeretem amiben van valami egyedi,ami nem tucat termék,ami azért készült mert ettől teljesebb az egyén aki viseli,Akinek része tetko.és nem csak egy tetko mert tetszett.

2013. júl. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!