Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szabad e ezt nekem?

Szabad e ezt nekem?

Figyelt kérdés
Ne szoljatok le a korom miatt mert 15évesen tetovalast szeretnék,de atgondoltam. Valami motivalot,rovidet szeretnek a csuklomra(fight,carpe diem,) A kerdesem hogy ide mennyire fáj.? És hogy szülőt is kell vinni vagy csak aláírást? Na meg az ár?

2013. aug. 5. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én nem tudom ezt a szülős dolgot de az biztos h az ár a minőségtől függ. (de google-a barátod)
2013. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na es tudom hogy nyulik majd a borom,de nem artalmas.?? Borrak,fertőzés.stb
2013. aug. 5. 21:01
 3/5 SzilKa ***** válasza:

Figyi, nem szóllak le az életkorid miatt, de 16 alatt tiltja a törvény, hogy tetováljanak rád! 16-18 közt lehet szülői engedéllyel vagy jelenléttel tetováltatni, ez szalonfüggő, hogy kérik-e hogy elkisérjen az egyik szülőd, vagy megelégszenek az aláírt hozzájáruláshoz.


Árban 5-10 ezer mostanában az ilyesmi, gondolom jövőre, amikor betöltöd a 16-ot sem lesz drágább.


Egy tetováló

2013. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor kell egy felevet varnom.kosszi.
2013. aug. 5. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne a csuklódra. És ne ilyen tucat-szart. Minden második tini ezeket varratja. Mint pár éve a csillag, vagy a delfin, vagy a kínai jelek, vagy a ribi-rendszám. Még max. 3 évet adok ennek a nagy alter divathullámnak, aztán vér cikik lesznek ezek a tetkók. És a csuklót nem tudod eltakarni, ami lehet, hogy most még nem érdekel, de pár év múlva fog.
2013. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!