Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha a csuklómra tetováltatok...

Ha a csuklómra tetováltatok egy betűt, az mennyire hátráltatna munkakeresésben?

Figyelt kérdés
Kozmetikus vagyok és 26 éves. De nem biztos,hogy a szakmámba vissza megyek....
2013. aug. 7. 22:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sajnos mostanában egyre több munkahelyen kiszűrik az olyan tetoválással rendelkező embereket, akik nem tudják átlagos ruhával elfedni a területet.
2013. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sima E betű nem fog gondot okozni. egy nagyobb/szélesebb karkötő és meg van oldva. :) vagy kitalálták a sebtapaszt :D
2013. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és sebtapaszba dolgozzak évekig?
2013. aug. 7. 22:46
 4/14 anonim ***** válasza:
hát ha nincs ott a tulaj le lehet venni :)
2013. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csuklón a legkönnyebb eltakarni, ruhával, karkötővel, akár korrektorral is megoldható. Ha meg már felvettek és minden oké, akkor egy tetoválás miatt sem rúgnak ki. De igazából nem láttam még olyan helyet ahol számítana a tetkó. Amit nem szeretnek azok a kemény "börtöntetkós" vagy teletetovált emberek. De egy betű senkit nem fog érdekelni szerintem.
2013. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából csak a munka tart vissza! :( félek,hogy adódna egy lehetőség és a tetoválás miatt nem fognak felvenni. egybkánt nagyon egyszerű betű lenne. és nem teljesen a barázdákba,hanem fentebb,hogy esetleg lehessen takarni,de nem szeretném. :)
2013. aug. 7. 23:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy egy betű miért annyira fontos,hogy tetkó legyen belőle... De amúgy kozmetikusként nehezebb eltakarni,mivel zsíros cuccokkal dolgozol meg vízzel...
2013. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor olyan helyre csináltasd, ahol könnyebb elfedni.
2013. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom valamit jelent az a betű neki és ami számára fontos.

Mindenkinek más a fontos. Valakinek az, h tele legyen pc.vel és tele legyen varrva a teste... :)

2013. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Olyan helyre csináltasd, hogy tudd takarni. Sajnos elég sok helyen ha tetoválásod vagy piercinged van, már nem kellesz, mert azt nézik és nem tudásod.

Személyes példa: fültágító nem nagyok 10 és 6 milisek, összesen 6 fülbevaló + 4 porcban, szemöldök, orr és ajak piercing, egy 4 centis tetoválás bicepszen, kettő kisujjon és mutatóujjon bár ezek már eléggé kikoptak, mert házik gyártmányúak. Voltam állásinterjún egy irodai munka miatt, szépen válaszoltam minden kérdésre, illedelmesen, tisztelettudóan beszéltem (ahogy amúgy is), utolsó mondat a főnöktől: Ugye a testékszereik kiveszi? Válaszom: Ne haragudjon, de nem. Akkor viszont látásra! Sajnos ez van :(

2013. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!