Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valamilyen feliratot szertnék...

Valamilyen feliratot szertnék iratni a későbbiekben magamra. Lennének ötleteitek? 17/F

Figyelt kérdés
A melkasomra, karomra, bordáimra. Vagy szerintetek hová? Még nem vagyok túl izmos de 3hónapja elkezdtem gyurni. (Ja és nagyon szeretem a családomat és a rap zenét)

2013. aug. 9. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor tetováltass magadra ha valami fontos jelentése van számodra egy bizonyos mintának/szövegnek. a leírtak alapján te pedig csak divatból szeretnél tetoválást.egyébként (nem sértés) de én utálom az ilyen divatmajmokat akik csak úgy magukra akarnak tetováltatni valamit. amúgy ha ennyire nem tudod mit akarsz magadra varratni lehet hogy pár hónap múlva tetkót sem akarsz majd :)
2013. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisgyerek vagy te még kérdező...


Az ilyen hülyéknek mint te minek tetoválás egyáltalán ?


Ma még rapp zenét hallgatsz, holnap meg már emós zenét.. meg kis seeggdugasz vagy..

2013. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na jó inkább nyiltan felvállalom. A kishugom igazi kis raprajongó volt ,de sajnos elvestettük. Azóta se tudom szinte feldolgozni és arra gondoltam az ő emlékére varratnék magamra valamit.
2013. aug. 9. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Na így már mindjárt más. De olyat tetováltass magadra amit te szeretnél, nehogy már idegenek mondják meg mi legyen rajtad életed végéig...
2013. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ne arcot! :) Rengeteg elfuserált arcképet láttam már...
2013. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem olyan helyre csináltasd, amit ha nem akarsz hogy látszódjon el tudsz takarni. Mondjuk ha olyan munkád van ahol ez hátrányodra válik, akkor jobb ha ruha fedi. Barátnőd majd látja, strandon látják, de ha bent vagy valamj komoly helyen akkor nem. A borda szerintem király, de elvileg a legfájdalmasabb helyek között van. Bár elvileg a lábfej is, és nekem ott van egy kicsi jel, kellemetlen volt, de nem halálos. Szerintem a lényege az egésznek hogy te találod ki. 17/L
2013. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még mindig kis s33gdugasz vagy. Varrass magadra egy L-betűt.
2013. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!