Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Dalszöveg tetoválás a hátamra,...

Dalszöveg tetoválás a hátamra, kézírás, árak, helyszín?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy dalszöveget tetováltatni majd a hátamra (fontos nekem a dal, és sokmindenhez segítséget adott az életben, átérzem a szövegét, meg minden egyéb,szóval ennek a miértjén légyszi ne akadjon fenn senki, köszi). Egy kézzel írt szövegről lenne szó, ezzel kapcsolatban érdekelne, hogy meg lehet-e oldani úgy, hogy azzal a kézírással kerüljön rám, vagy léteznek sablon betűtípusok és ennyi(nyilván nem, de ki tudja?!).

Másik kérdés, hogy a gerincoszlopom két oldalára szertném, szóval hogy közvetlenül a csigolyákra nem, így kb az egész hátamat betöltené, feketével szeretném, árnyék meg más extra nélkül, így kb mennyibe kerülne?

Végül tudna valaki ajánlani megbízható, minőségi helyet Pécsen?

Köszi(:



2013. aug. 11. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán meg lehet oldani olyan kézírással amilyennek szeretnéd.

Az ára az a szalontól függ, de nekem olyan 20 000 + pár ezer lenne a tippem.

Pécsen két tetováló szalont ismerek a Magyar Tetoválók Szövetsége által tagok vannak feltüntetve és így sztem elég korrekt szalonok, de ezt NEKED kell eldönteni, hogy tetszenek-e a munkáik.

Magor Tattoo: [link]


Tomezone Tattoo: [link]

2013. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ó köszönöm, ez roppant kimerítő és hasznos válasz volt((:
2013. aug. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!