Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan képzelitek el ezt a...

Hogyan képzelitek el ezt a tetoválást?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan tetoválást (nem az első), ami kifejezi az egyéniségem. Annó drogoztam és nagyon le voltam zülve, de nagyon megváltoztam, le is diplomáztam, azóta felső vezető vagyok egy multinál... Szeretnék egy olyan tetoválást, ami kifejezi a változást, a fájdalmat, a szívósságot, de ugyanakkor a gyengédséget és a megbízhatóságot. Szeretném ha olyan lenne, amire ha ránézek eszembe jut az életem...

2013. aug. 13. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerinted miért van sok ember szinte teljesen tele tetkózva?

Mert 1 tetkóba nem fér bele minden ami egy ember.

Egy tetkóban max 2-3 dolog, érzés lehet, több nem.

Jól gondold ki milyet akarsz, vagyis milyeneket.

Én pl csináltattam sárkányt, van törött ying-yangom, lesz még animés név rajtam, egy szupermen-jel megtépázva, kb olyan, mint amilyent pókemberesben láttam.

Meg akarok valami qrva szomorút, meg egy nagyon vidámat, majd meglátom mit, az biztos, hogy a testem két ellenkező felén lesznek.

Aztán talán ezek magyarázatából kap valaki egy kis belátást abba, ki vagyok én.

De erről egy tetkó gyártóval érdemes beszélni, nekik nagy a fantáziájuk, és szépen le is tudják rajzolni a dolgokat...

2013. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod. Többek között igen, ezért vannak tele tetoválva az emberek. Ami szerintem nagyon gáz (izlések és pofonok).


Ha van az asztalon egy alma, egy körte és mondjuk egy banán, akkor jól elkülönülnek egymástól, de ha tele van velük az asztal, akkor azt mondod rá, hogy gyümölcsök. A tetoválások is ilyenek.


Vannak olyan tetoválások, bizonyára Te is láttál már olyat, amikor több szimbólum, vagy ábra, vagy akár még idézet is össze van vegyítve és így alkotnak együtt egy valamivel nagyobb de sokatmondó, sokat kifejező tetoválást. Na én ilyet szeretnék. Persze tudom, hogy ebben tetoválóművész tudna nekem segíteni, de kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy legalább valamilyen elképzelés kialakuljon bennem.


Várom a többi kommentelő véleméynnyilvánítását is. Előre is köszönöm.

2013. aug. 13. 23:26
 3/8 anonim válasza:

Nekem a kérdésedről, egy szerintem egész jó minta jutott eszembe

összegyűjthetnéd azokat a szavakat, amik az életed különböző szakaszaiban jelen voltak. pl: fájdalom, belenyugvás, elhatározás, tettek, küzdelem, bejutás stb ezeket a szavakat össze lehetne írni mondjuk egy alakká, és egy fára gondoltam. nekem speciel ez jutott eszembe:) rengeteg érzelmet, és tettet fejezhet ki:)

2013. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez nem is olyan rossz ötlet, köszi. És szerinted egy ilyen tetoválásnak, hol lenne jó helye? Nehéz elképzelni magamon, de tényleg tetszik... Ha nem is fát csinálnék belőle, valamit ki lehetne formálni belőlük...
2013. aug. 14. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
hát az attól függ milyen nagyban akarod szerintem alkaron is jól nézhet ki ez a fás ötlet :)
2013. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

munkám miatt, nem nagyon lehet látható helyen... amúgy már végig lenne tetoválva az egyik karom...


a további ötleteket szívesen fogadom

2013. aug. 15. 18:49
 7/8 anonim válasza:

akár a hátadra mehetne:) szerintem az szép lenne

2. voltam :)

2013. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem is fainul nézne ki a szavak faként ábrázolása. Én egy főnixet szeretnék egyszer válltól fenékig, de akadályoz a gondolat, hogy később talán megbánnám kicsit, ha olyan szavak jutnak eszembe, amik jobban adják a dolgot :)

Hogy érdemben válaszoljak is, nem a fa az egyetlen olyan ábra, amiben jól néznének ki, szóval pl, ha cseppet sem vonzódsz a fákhoz, kérd meg a tetoválót, hogy készítsen egy vázlatot valami szokatlan ábráról, ami jól is mutat önmagában is, de a szavak is jól néznek ki benne. Én ezt tenném :)

2013. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!