Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a velemenyetek a 18even...

--Bencee-- kérdése:

Mi a velemenyetek a 18even aluli tetovalasokrol? En szeretnek most egyet.15/F

Figyelt kérdés
Valaki aki otthon van ebben a tattoo temaban az irhat!:)

2013. aug. 20. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

normális szalonban 18év alatt nem tetoválnak senkire, max 16évesen szülői engedéllyel.

nem tudom mit akarsz még tudni ebben a témában, de én azt mondom: várj vele, mert még sokat alakulhat az ízlésed, gondolkodásod és könnyen meglehet, hogy ami 15évesen tetszett az 18évesen nem fog.

2013. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik ismerosom elvalalja, nagyon szepen varr. Koszonom valaszodat!:) lehet hogy van bennevalami, mert egy paran mar mondtak ez.. Az lehetseges hogy felrajzolja es az nezegetem egy ideig? Marmint.. tudom, hogy hulyen hangzik
2013. aug. 20. 21:27
 3/11 SzilKa ***** válasza:
100%

Aki ennyire tojik a szabályokra, miszerint 16 év alattiakra nem lehet tetoválni, az nem valószínű, hogy szépen varr, sőt, szerintem a higiéniát is hasonlóképpen lazán veszi... Gondolom ilyen -haver megoldja otthon a konyhaasztal sarkán- sufnivarrodás az illető.

Mindenképp meg fogod bánni, már csak amiatt is, hogy az elkövetkezendő pár évben baromi sokat fog változni az ízlésed is, a tested is.


Egy tetováló

2013. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Destroy tattoo szerintem nem egy olyan szar ;)
2013. aug. 20. 22:25
 5/11 SzilKa ***** válasza:
100%

Határeset...

Azt ugye tudod, hogy fel lehet őket jelenteni, amiért 15 évesre is tetoválnak?

2013. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom:) de meg nem is biztos hogy lesz.. Mas ha szeretnek meg mas ha mar keresnek hogy ki varrja fel

Koszi a valaszokat:)

2013. aug. 20. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még ha nem is a tetoválás minőségével van a baj (bár tényleg nem lehet 16 alatt tetoválni) akkor is valószínűleg megbánod. Ha nem, és huszonévesen is ugyanazt a tetoválást szeretnéd, akkor még mindig elmehetsz, nincs késő. De addigra legalább kialakul az ízlésed.

Én tavaly óta is sokat változtam, nemhogy még addig mennyit fogok, hogy elmegyek tetováltatni. Akármennyire is várom, most biztosan nem varratnék magamra semmit.

15/L

2013. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is várj még vele. Én 23 éves vagyok és még mindig formálódik az ízlésem, 15 éves koromhoz képest meg hát..ég és föld..teljesen más dolgok tetszenek, mint akkor.
2013. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%
Olyankis butikokban lehet oket kapni a strandon, nekem tetszenek van pillango meg beka meg kisoroszlan. Sztem toljad nyugodtan. 14/F
2013. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem túl szépek. :( Írd be a neten,hogy tetoválások,és szerintem neked is ez lesz a véleményed.Szerintem is még várj vele.De ezt neked kell eldöntened,csak gondolj bele,hogy később is fog-e tetszeni,amit varratsz.
2013. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!