Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kínai Íréssal szeretnék egy...

Kínai Íréssal szeretnék egy szöveget tetováltatni. Hol tudnák nekem lefordítani?

Figyelt kérdés
Vagy ha van valakinek hasonló, akkor hogyan és hol fordíttatta le (kivel)
2013. aug. 21. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiai kajálda,Kínai üzlet.Általában van valaki aki azért jobban beszél magyarul.
2013. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
esetleg egyetemi kínai szakos tanárok....vagy keresel egy kínai embert, bár lehet hogy ha vicces kedvükben vannak... valaki megbízhatót keress.esetleg ismerősök?
2013. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ha beirod a google forditoba, hogy "leves", vagy "locsokanna" sem számít, hisz ugysem érted. minek akarsz kínaiul tetováltatni, ha nem beszéled a nyelvet? -.- amúgy is elcsépelt
2013. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem tetováltat normális ember olyan nyelven amit el sem tud utána olvasni...
2013. aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aztán kiderül, hogy tényleg vicces kedvében volt a "fordító" és rád lett tetováltatva, hogy édes-savanyú csirke rizzsel:D
2013. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elsö kettönek köszönöm a vállaszt. A többiek miért nem a kérdésemre vállaszoltak? Mit érdekel speciel tégrd hogy miért, mit és mikor varratok magamra?
2013. aug. 22. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg azt tudom javasolni, hogy kínai tetoválóművészt keress, akkor ő lehet megtudja neked oldani. De ha már szöveggel szeretnél odamenni, akkor nehezebb dolgod lesz. Internetes fordítókat messziről kerüld, nem túl megbízhatóak. Keresgélj olyan embert, aki letudná neked fordítani, de megbízható legyen. De én még mindig azt mondom, hogy olyan tetoválóhoz menj, aki kína, és megoldja neked a fordítást.
2013. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!