Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha a bokámra tetováltatok...

Ha a bokámra tetováltatok gondot fog okozni másnap a séta?

Figyelt kérdés

Egy órát gyalogolok minden nap a munkahelyemre. Egyik barátnőm szerint ha a bokámra tetováltatok az pár napig úgy fog fájni mint a veszedelem, és nem fogom tudni megtenni oda-vissza azt a 2x60 perces utat.


Így van, vagy ez azért túlzás?

(nincs még tetoválásom, így nem tudom elképzelni milyen érzés utána)



2013. aug. 23. 14:59
1 2
 1/11 SzilKa ***** válasza:

Boka-lábfej tetoválásánál gyakran előfordul, hogy bedagad, bevizesedik a boka, ill lábfej. Szóval előfordulhat, hogy a hosszas gyaloglás helyett inkább felpolcolni lenne jó.

Nem tudsz esetleg olyankor tetováltatni, amikor másnap nem dolgozol? Az lenne a biztosabb...


Egy tetováló

2013. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozom, csak a téli leállásban lenne olyan hogy volna idő gyógyulgatni, de akkor nincs szabad időpont, sőt, szombati vagy péntek délutáni időpont sincs szabad már idén. :(
2013. aug. 23. 15:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak olyan lesz mint valami felszíni seb, horzsolás, nem gondoltam hogy ez komolyabb téma.
2013. aug. 23. 15:55
 4/11 SzilKa ***** válasza:

máshol valóban nem több egy méretes horzsolásnál, de a bokánál necces...

Nem tudom, merre laksz, de próbálj akkor más jó tetoválót keresni, akinél van olyankor időpont, amikor Neked is ideális lenne.

2013. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot. Vagy megcsináltatom január-február táján, vagy amikor van megfelelő időpont.

Az a pár hónap már nem számít, nézegethetem egész hátralévő életemben!

2013. aug. 24. 01:34
 6/11 SzilKa ***** válasza:

Dicséretes hozzáállás, kár, hogy keves vendég van így ezzel ;)

Sok sikert majd hozzá!


Egy tetováló

2013. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Beszéltem ma a tetoválóval, januárban kaptam péntek délutáni időpontot. Aztán hétfőig csak javul majd. :)

A srác azt mondta, hétfőre már jobb lesz, de azért még érezni fogom.

2013. aug. 24. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, ismerősöm másnap már ment vele egész napos álló munkára dolgozni, én csak egy félórát sétálgattam vele és közel egy hétre ledöntött az ágyba mert duplájára dagadt és még ránézni is fájt.
2013. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy napja készült a lábebfejemre és a bokámra tetoválás.

A lában kicsit feldagadt, és iszonyatosan fáj, ha lépni próbálok. Elég viccesen megy a járás. :D

2013. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szép kilátások. Álló munkám van és elég messze is lakom a munkahelytől. Na de mindegy, ez nem tántorít el! :)
2013. aug. 28. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!