Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagy Magyarország a csuklóra....

Nagy Magyarország a csuklóra. Szerintetek? 19/L

Figyelt kérdés
Lehet ennek valamilyen hátránya?
2013. aug. 23. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az otlet! Szepen, igenyesen megcsinalva eszmeletlen lesz :)
2013. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy a tetoválás nem jelent hátrányt mondjuk munkahely kereséskor? Főleg, hogy én kisgyerekekkel fogok foglalkozni...hát nem tudom..
2013. aug. 23. 23:00
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy tetkó láttán arra fognak először asszociálni ilyen pedagógiai területen, hogy biztos olyan életed van ami nekik nem férne bele.. Hogy ezt megelőzzék, valami tök más indokkal elküldenek. Nem a motívum számít, mert lehet rajtad egy vasmacska is, úgyis azt nézik hogy tetoválásod van


Szerintem csináltasd meg, most ne ezen kelljen megtorpannod 19 évesen, vannak emberek akik 40 év felett csináltatnak egy tetoválást csak mert tetszik nekik, munka miatt nem érdemes elvenni magadtól azt amit szeretsz.

21/F

2013. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat szívnál vele, nem éri meg.
2013. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt akartam 18-19 évesen. Ma már örülök hogy nem csináltattam meg mert nagyon bánnám, mondhatni kinőttem ebből a "stílusból". Inkább viccesnek tartom már azokat is akik Nagy Magyarországos cuccokat aggatnak magukra. Főleg hogy a legtöbbnek fogalmuk sincs semmiről, még a történelmet sem ismerik.

Mindenesetre én csak azt mondom várj még ezzel, elég fiatal vagy még, bőven fog változni a gondolkodásod, stílusod, minden a következő években.

2013. aug. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát, ez szerintem is sok emberből negatív dolgokat váltana ki, én nem csináltatnám meg a helyedben.
2013. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Hogy merészeled, hogy történelmünk egy szép korszakát jelképező tetoválást varratsz magadra? Inkább állj be a sorba és utáld te is a magyarokat, imádd a romákat és szolgáld ki a zsidókat. Itt tenném hozzá, hogy akinek nem inge nem veszi magára, mehet a lepontozás...

Ha szépen meg van csinálva szerintem jó ötlet! :)

2013. aug. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Látható helyre nem érdemes. Csak hogy egy példát is olvass: nyaralni voltunk anyám rakatott magára egy henna tetoválást,öt centis minta.

A kollégáit nem zavarta, a kisgyerekeknek tetszett, a szülőket nem érdekelte.

A felettese mégis elvárta,hogy leragassza azt ami két hét alatt lekopik.

2013. aug. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Egy szép minta lenne, ha a történelmünk nem vált volna a politika, rasszizmus, és szélsőjobb, illetve a "nagymagyarok" monopóliumává. Merthogy ma mindenki erre asszociál. Emellett ne nagyon mutogasd a szomszédos országokban. És mielőtt leszóltok, hogy nagy Magyarország, meg magyar föld, elmondom, az éremnek két oldala van, mit szólnátok, ha az osztrákok monarchia korabeli térképekkel, az oroszok pedig a Szovjetunió, és a megszállt országok jelképével flangálnának? Sajnálom, ami történt az országgal, de a múlton nem tudunk változtatni. Ebbe bele kell törődnünk.
2013. aug. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Áh, nem jó ötlet. A csuklón lévő tetkó a munkahelyek nagy részénél hátrány, pláne egy ilyen szélsőségesnek bélyegzett minta.
2013. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!