Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit jelentenek ezek a szövegek...

Mit jelentenek ezek a szövegek pontosan?

Figyelt kérdés

élj a mának


life is better when you're laughing


follow your dream


nem a cél a fontos,hanem az út



2013. aug. 30. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

élj a mának - azok mondják, akik a pillanatnak élnek azaz úgy kelnek fel minden nap, mintha az utolsó lenne, és mindent megtesznek ami tőlük lehet, igyekeznek kihasználni az életet


life is better when you're laughing - szó szerint azt jelenti, hogy az élett jobb ha nevetsz. nem gugliztam ki de gondolom szó szerint kell érteni, hogy az élet gördülékenyebb és jobb ha nevetsz, jól érzed magad.


follow your dream - kövesd az álmod. nem hiszem hogy ennek különösebb jelentése legyen, csak hogy harcolj az álmaidért.


nem a cél a fontos hanem az út - szerintem valami olyasmit jelenthet, hogy a célt amit kitűzöl magad elé nem feltétlen kapod meg könnyen, de az út amin keresztül eljutsz a célig sok mindenre megtanít, tapasztalatot ad. és ez lehet, hogy az életedben többet ér majd és tovább tart mint a cél, amiért valamikor megdolgoztál.

2013. aug. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogyan előttem leírták, de ha szabad egy megjegyezést tennem: Ritka elcsépelt mondatok. Ha nem akarsz nevetséges lenni, akkor inkább ne varrasd egyiket se magadra.
2013. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!