Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezt a tetoválást szeretném...

Ezt a tetoválást szeretném megcsináltatni az alkaromra de nem találok egy jo tevoválo szalont sem. Tudnátok ajánlani? (link a tetkorol lejebb)

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 2. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem ez a kérdés és bocsi, de ezt ne. :S Válassz valami egyedibb és értelmesebb mintát. Na, de ha neked mindenképp ez kell, akkor sorry. :)

A kérdésedre válaszolva pedig: Invictus vagy Tyutyu Tattoo.

2013. szept. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, am igy elgondolkodva olyat szeretnék ami a vállamnál indul és a hátamon átmegy a másik vállamra, és szeretném a szeretteim nevét beleiratni ( szülleimét ) tudsz valami ijesmit linkelni? elöre is köszi :)
2013. szept. 2. 04:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Egy valóban jó szalonban el tudják készíteni neked azt a tetkót előre, egyedi mintában, amit szeretnél - ha magad nem tudod megrajzolni, de lehet, hogy meglévőt alakítanak át ha nem felel meg esetleg valamelyik.


Menj be, és mond meg, hogy ezt meg ezt szeretnéd, így meg így. Biztos tudnak segíteni - ha jók.

2013. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amíg egy ekkora, meg egy háton átmenős tetkó között hezitálsz(azért elég nagy a különbség) és még kép sincs igazán a fejedben, addig ne:D
2013. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amiket írtam két szalont ott nagyon segítőkészek és, ha elmondod mit szeretnél megtervezik neked. Mondasz pár ötletet, aztán együtt összedobjátok. :)
2013. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz srácok :) Felkerresem mind a 2 szalont és megprobálom.
2013. szept. 3. 03:16
 7/7 anonim válasza:
Ritual Tattoo, ott nagyon jól dolgoznak, én is ott tetováltattam, egy régit elfedni, saját egyedi kérésre elkészített egy képet nekem és nagyon királyul felrakta, semmi nem látszik a régiből
2014. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!