Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hasonlít a tetoválás érzése...

PunkLayla kérdése:

Hasonlít a tetoválás érzése az epiláláséhoz?

Figyelt kérdés
Az epilálás is épp elég fájdalmas, sajog az ember bőre utána. Hasonlít az a kellemetlen fájó érzés ahhoz amit tetováláskor érez az ember?

2013. szept. 2. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem. Nem hasonlítható semmihez, meg kell tapasztalni. De igazából én már nem nagyon emlékszek hogy milyen volt (kb 1 éve). Ezért is akarok még :D
2013. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én pont ma epiláltam, és a tetoválásomat meg kb 1 hónapja csináltattam. és ma feltűnt, hogy kicsit hasonló az érzés. :)
2013. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért merült fel a kérdés, mert szeretnék tetováltatni, és kíváncsi vagyok mire készüljek kb:D És egy-két helyen olvastam hogy ehhez hasonlítják :D Gondoltam mostmár rákérdezek tényleg olyan e
2013. szept. 2. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan. Az epilálás jobban fáj! :D Én a csuklómra tetováltattam (ahol ugye vékony a bőr), és a lábamat epilálom de nem hasonlítható egymáshoz. De szerintem ez mindenkinél más...
2013. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem össze sem lehet(ne) hasonlítani, mert teljesen más folyamat történik. Egyébként nekem az epilálás sokkal jobban fáj, mint mikor tetováltak (3-szor). Pedig mind kényes részen van, csont fölött. De bőr-és emberfüggő a dolog. Meg, hogy hol van a tetoválás. Azért egy borda-vagy oladtetkónál nem hiszem, hogy van rosszabb. :D
2013. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:D

Egy egész hátas tetkóba mennyire fogok "belehalni" ?:D

2013. szept. 3. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
A tetoválás fájdalma sok mindentől függ.. Függ a bőr minőségétől, vastagságától, állapotától. Ha például tényleg egész hátasat szeretnél, a húsosabb részeken kevésbé fáj, viszont a csonthoz közel, egészen a csonton, egyre kellemetlenebb. Gerincvonalba ebből adódóan nem lesz fájdalommentes. Bokán szintén ilyen, mert ugye az is csont, lábfejen pedig mégrosszabb. :D De a mintától is függ, egy tenyérnyi minta is állhat pár vonalból, vagy lehet az egész egy tömör satírozás, ami nyilván jobban fáj.. :) És nehéz az epiláláshoz hasonlítani.
2013. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. nekem pl a gerincemnél nem fájt, és a bordáimnál sem volt kibírhatatlan. nekem lejjebb a "húsos" résznél fáj a legjobban :D kicsit furi
2013. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. , nekem van a lapockámon tetoválás, ami a gerinc felé közeledve kezdett fájdalmassá válni, és van egy közvetlenül a gerincemen is, ami szintén (bocs a kifejezésért) sza.r volt. A vádlimon is van, aminek egy igen nagy lenyúló része a bokámat érinti, itt ez volt a vészesebb. A többi nem közvetlenül csonton van, azok tűrhetőek voltak :) Mivel én is tetoválok egy jóideje, én az előző kommentemben leírtakat tapasztaltam, de az általad leírtak alapján ez egyénfüggő is. :)
2013. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:P
2013. dec. 18. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!