Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez a lepkécske jó lenne...

Ez a lepkécske jó lenne tetoválásnak, kivitelezhető illetve tudnátok linkelni egyedibbek számító lepke tetoválást?

Figyelt kérdés
Kis korom óta szeretem a lepkéket és egyszerűen nem tudnék más motívumot elképzelni a bőrömön (pedig sokáig gondolkoztam ,de bármi más által nem is én lennék),tudom már egy ideje tucatnak számít a lepke varratás ,de pont azért amiért ennyit készítettek belőle (reményeim szerint) több 1000 féle van már az embereken (mondjuk a szám adatban nem vagyok biztos mert sokan a reál stílusú lepkéket kedvelik még mások a nonfigu hívei és ez által csökkentik annak az esélyét ,hogy valami eredetit kapjanak )én személy szerint aqvarell hatású pillét szeretnék pl [link] és ilyen lepkét ,tehát nem külön lepkefajtát mint a papillon-machaon [link] esetleg tudnátok olyan lepke tetoválást linkelni amit szépnek minősítetek ?

2013. szept. 7. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

[link]

ez pl nagyon jó szerintem,nem is csak maga a lepke,hanem hogy így van kivitelezve

2013. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez tényleg szép !
2013. szept. 7. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem az aquarell hatású tetoválásokat.. Itt van néhány link, de én a helyedben a tetoválóval rajzoltatnám meg, hogy tényleg egyedi legyen..:)


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!