Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen fekete tetoválófestéket...

Milyen fekete tetoválófestéket vegyek?

Figyelt kérdés

Feketét szeretnék és fehéret. Elsősorban körvonalakhoz akarom használni, a cél pedig hogy fekete legyen utókezelés után is. Az enyém Intenze true black típusú-val lett tetoválva de ilyen kékes árnyalata van és halvány is.


Ez milyen?


[link]



2013. szept. 11. 21:14
1 2
 1/18 SzilKa ***** válasza:

A linkre nem jön be nekem a termék.

Én Silverback feketét használok, nem olcsó, de az egyik legjobb. Fehérből az Eternal a legjobb.

Az utólagos kékülést úgy tudod még megakadályozni, ha egy csepp barnát teszel a kupaknyi feketébe.


egy tetováló

2013. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Silverback-nek is van több fajtája, neked melyik? Bár radicalshop-on csak egy, szimplán Silverback Ink Black 125 ml a neve, a sebitattoosuplies-en több is.
2013. szept. 12. 12:35
 3/18 SzilKa ***** válasza:
Amikor először vettem, akkor simán Silverback Ink volt a neve, legutóbb Sebinél a Stupid Black alnevűt vettem. Azt mondta, az ugyanaz, csak a régebbi még nem volt EU kompatibilis cimkével ellátva.
2013. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Remek! Köszöntem :)
2013. szept. 12. 20:04
 5/18 A kérdező kommentje:
Te honnan rendeled a fogyóeszközeid?
2013. szept. 12. 20:46
 6/18 SzilKa ***** válasza:
Sebinél szoktam vásárolni, mert a Radical shopban 10-ből 9x épp akkor fogyott el, amiket venni szerettem volna...
2013. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Furcsa, utóbbi két rendelésemnél nekem is:D

De ők persze minden helyett tudnak valamit ajánlani, így került hozzám indokolatlan tört fehér és dark red. Nem mintha baj lenne velük de akkor is......

2013. szept. 12. 22:54
 8/18 SzilKa ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül, az összes ismerősöm így járt a radicallal... :) csak akkor töltik fel rendesen a készleteiket, amikor tattoo convention-ön árulnak, bár olyankor is ki tudnak fogyni-ebből-abból. Gőzöm nincs, miből tartják fenn az üzletet ilyen gyér utánpótlással.

Törtfehér festéket még sosem használtam, mire tudtad hasznosítani? :)

2013. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Állatok fog-szemére. Közben megjött a fusion is az nagyon papa, de eternalt fogok rendelni legközelebb. Fehéret legalább is. Feketéből marad a silverback néztem tetkókat azzal valami nagyon brutál. A sebinél viszont minden drágább szóval még nem tudom honnan rendelek. Lehet dobok egy telefont a radikálosoknak hogy van-e készlet.
2013. szept. 13. 00:33
 10/18 SzilKa ***** válasza:

Hát ez az, hiába lenne olcsóbb a radicalnál, ha épp nincs...

Színesre én is vagy fusiont, vagy ezernalt használok, vegyesen. Sárgából pl a fusion bedolgozhatóbb.

2013. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!