Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a Tattoo...

Mi a véleményetek a Tattoo Mágus tetováló szalonról? : )

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 22:19
 1/3 muer válasza:

Én náluk csináltam. Nem vagyok megelégedve, a munkát elhúzta, néha volt, hogy alig csinált valamit rajta, aztán hazaküldött fóliázni, ezért többet is kért, mert ugye több volt az alkalom is ezáltal-úgy 30%-kal többe jött ki, mint ahogy hozzáértő szemei az elején megsaccolták.

Nem foglalkozott velem, a levélben küldött ötleteimet válaszra se méltatta, miközben a jelenlétemben volt képe várakoztatni, mert valakinek meg kellett csinálnia a megbeszélt rajzokat.

Rengeteg időt elpazaroltam-miközben az elején kaptam egy kiselőadást, hogy ő inkább többet dolgozik a munkán(és ahogy kivettem a szavaiból, ez gyakran előfordul vele-szinte éhbéren él), mintsem szart adjon ki a kezéből.

És persze a rengeteg idő, ami 2 alkalom között eltelt.

A tetkó színeivel sem vagyok elégedett, mintha spórolt volna-bár ez lehet már csak az én túlzásom és lehet nekem tűnik csak úgy, hogy a szomszéd tetkóján élesebbek a színek.

Van ott egy arc, a Vadóc, az tényleg jó és ahogy láttam nem az időt lopja, odafigyel mit akarsz, kicsivel többet kér, de ő tényleg ért hozzá.

2013. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:

Haraszti Sanyi mostanában kezdett el ott dolgozni, ő nagyon ász a szakmában. Berinkey Kati is szépen dolgozik. A többieket nem ismerem.


egy tetováló

2013. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tattoo Magus válasza:

A tetoválás folyamata az ötlettől a kivitelezésig egy nagyon összetett folyamat ami idővel, tervezéssel, és rengeteg kommunikációval éri el végleges állapotát...

napi 30 új ember ötleteit és elképzeléseit dolgozzuk fel formáljuk tetoválássá...

egy egy tetováló 200 emberrel tart kapcsolatot meglévő vendégekkel és újakkal egyaránt...

10-től este 6-ig gyakran este 8-óráig tetovál...

haza érve Rajzol tervez készül...nem gondolom azt hogy az e-mail a legjobb módja a tetoválás tervezésének megbeszélésére...

azért megsértődni, felháborodni teljesen hiteltelen ugyan ez vonatkozik a facebook-os üzenetekre...

Ha tetoválásról van szó személyesen kel, célszerű vagy esetleg telefonon...itt nem egy webshop-os rendelésről van szó amit átlehet venni személyesen...

Ez alkotói munka napi szinten, emberek vagyunk néha hibázunk benne van de az vesse ránk a követ aki életében nem hibázott...

tehát hogy ha valami nézeteltérés merül fel vagy rossz érzés akkor tessék venni a fáradságot bejönni a stúdióban, és elmondani azt a kollégának akiről szó van itt, mert nem tartom korrektnek egy ember linksége vagy hibája miatt lehúzzak egy egész csapatot akik nagy odafigyeléssel felelősséggel végzik a dolgukat...

és kiemelten tervezői szinten mindenkinek megrajzolják az adott mintát témát...


Üdvözelttel:


Kovács Tibor

Tattoo Mágus

2014. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!