Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti elítélitek, ha látható...

Ti elítélitek, ha látható helyre Jézust vagy Szűz Máriát ábrázoló tetoválást láttok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 03:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem itélem el.
2013. szept. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem, bár személy szerint eléggé viccesnek találom - a Bibliában ugyanis külön benne van, hogy ne tetováltass semmit a bőrödre :D De természetesen ezt is úgy magyarázod, ahogy akarod :)
2013. szept. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elítélem erős szó, de felhúzom a szemöldököm..:D
2013. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Girgoy válasza:
A fő kérdés az, hoyg valaki MIÉRT tetovál ilyet magára. De nem nagyon tudom elképzelni, hogy valaki teljesen tiszta lelkülettel tenne ilyet. Sokkal inkább valami lázadó, polgárpukkasztó lelkület lehet a célja, és aztán az ilyen ha változik a lelkülete majd később megpróbálja levésetni magáról a tetoválást. Az igaz lelkület szerintem az, ha megértjük: Jézust a szívünkben kell hordanunk (mint Szűz Mária is), és az emberek a jócselekedeteinket látva forduljanak Isten felé (Mt 5: 16).
2013. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, de hülyeségnek találom. Ha szeretem őket (mármint Máriát és Jézust), akkor nem azzal mutatom ki, hogy magamra tetováltatom az alakzatukat.


Ha meg csak pusztán divatból csinálja valaki, akkor már inkább olyat rakasson magára, ami valamit jelent is neki.

2013. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ítélek el senkit sem vallási nézetei vagy az általa megválasztott stílus miatt. Ez elég ostoba gondolkodás.


És igen, a Bibliában benne van a ne tetováltass rész, mégpedig Mózes harmadik könyvébe, ami elsősorban a zsidóknak szól, s azt nagyon sok keresztény figyelmen kívül hagyja.

2013. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, de szerintem elég furcsa. Hacsak nem szent életet él az ember akkor meg gáz is. Pl szeretkezés közben rápillantani Máriára. Felemelő érzés lehet... :D
2013. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Szánalmasnak tartom és kinevetem.

Én sose tetováltatnám magamra egy zsidó rib*anc képét meg egy olyan ürgéét aki elhitette a néppel hogy ő az Isten Fia, majd aztán lázadást okozott és ezért kivégezték.


Amúgy egy ép eszű, modern észjárású ember nem hisz az ilyen dolgokban. A múltkor is egy Apáca szült egy fiú gyereket és állítása szerint "nem volt férfival". Gondolom hogy a Szentlélek szállta meg... de örülhetnek a hívek mert Jézus ismét megszületett, eljött a Második Eljövetel. :'DD Mert anno "Szűz Mária" is így szülte meg Jézust.


A viccet félretéve gondolom az Apácát jól megkefélte valaki ő meg azt hazudta, hogy senki nem nyúlt hozzá. Talán a Szűz Máriával is így esett meg a "Megváltó" világra hozása. De lehet az is, hogy mindkettőt megerőszakolták. Régen is lehetett és ma is lehet venni olyan cuccokat amik hatására emlékezetvesztés alakul ki, aztán megdugják őket. A csaj meg csak annyit tud hogy elájult. És megy tovább.


Amúgy meg ez a "Megszállt a Szent Lélek" és így lettem terhes dolog a "Szűz Mária" esetében nem valami hihető. Mert milyen bizonyíték támassza ezt alá?


- Ó Mária! Ugye nem voltál rajtam kívül senkivel?

- Nem! Nem ért hozzám senki!

- Akkor jó. Akkor tényleg a Szentlélek lehetett...


Hölgyeim és uraim!

A megcáfolhatatlan és megtámadhatatlan bizonyíték!

:'DDDD



Sőt lehet az is, hogy csak azért találták ki ezt a történetet, hogy híressé váljanak ez által. És még egyesek az Astro Show munkatársait szidják a csalásért, mert a jóslás az csalás, de az hogy Jézus az isten Fia azt meg elhiszi mindenki. Mert az igaz. :DD

2014. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!