Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet tetovalastol csonthartya...

Lehet tetovalastol csonthartya gyulladásom? A bokamra tetovaltattam es a faj nagyon 2 het utan is. A tetovalasom szep mar, de be volt gyulladva pedig rendesen kezeltem s fel is dagadt. Sportoló vagyok es nagyon szeretnék mar edzeni!

Figyelt kérdés
Igazabol cipőt is alig merek venni, nehogy baja legyen. Teljesen lehamlott mar de meg picit piros.

2013. okt. 1. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bepantennel kell kenni, és intim lemosóval tisztítani.
2013. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a boka egy ilyen rész, utána kellett volna nézni mielőtt oda tetováltatsz. én hetekig nem tudtam utána még menni sem, piros volt, duzzadt, feszült és nem tudtam ráállni sem szinte. ezen nem segít a bepanthenes kenegetés, a duzzanat majd lemegy magától, de addig ne eddz, várd meg amíg teljesen okés lesz.

csonthártyagyulladásod pedig hogy lehetne már tetoválástól... dehogy lehet.

2013. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En igazából utánanéztem elég sok mindennek de ezt igy most sem latom sehol hogy előre figyelmeztetnek hogy milyen lesz. Bepanthen nyilvan van es kenegetem is. De hogy mennyire faj a bokam....na sose gondoltam volna! A csontom mikor ralepek belenyilal :-(
2013. okt. 2. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!