Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Dark Art Tattoo - Titkos...

Dark Art Tattoo - Titkos Péter tetováló?

Figyelt kérdés
A Dark Art facebook oldalán üzenetben küldtem nekik egy mintát (bal alkarra, nem túl részletgazdag, kb 20 centi) és kérdeztem tőlük, hogy azt mennyiért csinálnák meg, illetve, hogy mikorra tudnak időpontot adni. Válaszukban az volt, hogy írjak rá Titkos Petire, ő elvállalja, és talán már egy hét múlva tud időpontot adni. Mi a véleményetek az ő munkáiról (az övéiről találtam a legkevesebb képet)? Árban kb hogy mozoghat (a honlapjuk, ahol utánanéztem volna, nem tölt be nekem)

2013. okt. 14. 17:17
 1/2 SzilKa ***** válasza:
100%

Tikos Peti híres képregényrajzolóként tevékenykedett és nagyon szépen tetovál is, érdemes vele tetováltatni, ügyes nagyon.

Az árat mindenképp tőle kérdezd meg, mert az általad elküldött mintáról ő tudja megállapítani, hogy mennyi idő alatt készíti el és ennek függvénye is az ár, illetve ha pont olyan a téma, amit nagyon szívesen csinál, engedményt is ad.


A dark artban amúgy mindenki nagyon profi.


Egy tetováló

2013. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jár a zöld kéz! :)
2013. okt. 14. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!