Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a miskolci...

Doncikeee kérdése:

Mi a véleményetek a miskolci Skin Workshop Tatto szaloinról?

Figyelt kérdés

Tetoválást szeretnék csináltatni. Sokan írták, hogy arogánsak. Ez valóban így van? Én köldök piercinget szúrattam ott (Kovács Peti szúrta)szép lett nagyon de ez kb 5perc volt később voltam nála tanácsot kérni más ügyben akkor is kedves volt de ez sem volt több, mint 5perc egy tetoválás elkészítési ideje nyilván több idő és nem szeretném ezt az időt rosszul, kellemetlenül eltölteni.

A máskdolog pedig, hogy ki hogyan dolgozik ott, kihez menyjek?



2013. okt. 19. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig csak jókat hallottam róluk, szépen dolgoznak. Attól függ, hogy kihez menj, hogy milyen tetoválást szeretnél csináltatni, mert mindenki másban jobb. Szerintem menj be a szalonba, mutasd meg nekik a mintát, és kérdezd meg, hogy ki az, aki gyakorlottabb a hasonló mintákban.

Miskolcon egyébként az Orion Tattoo is nagyon jó.

2013. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a legjobbak Miskolcon :) Én mindegyiket ott csináltattam,Lili készitette az összeset,gyönyörűen dolgozik,de a másik is,Csabi is!A legújabb tetkóm pont ma készitette el ;) Ha még nem voltál,én csak ajánlani tudom őket!!!ja,és Peti is nagyon aranyos,egáltalán nem arrogánsak!
2013. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!