Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ilyen tetkót szeretnék (lent)...

Ilyen tetkót szeretnék (lent) csakhát az én karom vékony :/ nagyon rosszul mutatna rajta?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 28. 16:57
 1/6 SzilKa ***** válasza:
Szerintem nem mutatna rosszul. Teljesen körbe szeretnéd amúgy?
2013. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tök jól néz ki! Amúgy szerintem nem rossz vékonyabb karon sem.
2013. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen teljesen korbe (:
2013. okt. 28. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogyha egyszer úgy gondolod, mégsem akarsz tovább kis "gizda" lenni és elkezdesz mondjuk gyúrni, vagy szimplán meghízol kicsit, és változik a karod körmérete, akkor ez a tetkó vállalhatatlanul ocsmány lesz, és még csak javítani sem lehet szépen. Jól gondold meg. Meg azt is, hogy kivel csináltatod, mert hiába tűnik elég egyszerű tetkónak, nem hiszem, hogy akárki megcsinálja neked szépre. Inkább szánd rá az időt és a pénzt, de olyannal csináltasd, aki jó benne. :)
2013. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krizsa Tattoo ***** válasza:
Teljesen jó vékony karra is! Alkarra nehezebben "hízik" az ember, tehát nem kell parázni hogy idővel eltorzul :)
2013. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én az invictus tattoo-t néztem ők elég szépen dolgoznak szerintem (: köszi a válaszokat
2013. okt. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!