Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok, ti milyen tetoválást...

Lányok, ti milyen tetoválást szeretnétek csináltatni?

Figyelt kérdés
Kinek mi a kedvenc tetoválása? hova csináltatnád, vagy esetleg hova van csinálva? linkeljetek, én is szeretnék a lábamra egy szöveget, vagy az ujjamra, de kíváncsi vagyok, kinek milyen van és hogy megbánta e valamelyiket is :D
2013. nov. 7. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az egyik a 3 közül, a kedvencem, de már tervben van a negyedik is.

2013. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lábfejemen van és imádom :) lapockám lesz a következő egy ördög-angyal motívum :D de még tervezés alatt áll :D az ujjat nem javaslom, nagyon hamar kopik :S
2013. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem ez a kedvencem és nagyon szeretném, csak félek, hogy nagyon fájdalmas, mert kicsi a fájdalomtűrő képességem és még nincs egy tetkóm se, de nagyon tetszik és máshol nem tudom elképzelni, mint itt vagy az egyik ujjam oldalán [link]
2013. nov. 7. 21:18
 4/8 A kérdező kommentje:
második, tudsz nekem képet mutatni a lábfejedről? sztem nagyon szép, ha a lábfejen van a tetoválás, nőies és praktikus, mert a praktikusságot is figyelembe kell vegyem, ha akarom eltakarom, ha akarom, akkor mutatom.nekem még a kalocsai minta is tetszik, mondjuk el tudnám képzelni a magyar népmesés virágrajzot a madárkával
2013. nov. 7. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tetkóm és nem is lesz,de ezek tetszenek: www.kepfeltoltes.hu/view/110627/pillangok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg www.kepfeltoltes.hu/view/131109/S_www.kepfeltoltes.hu_.jpg www.kepfeltoltes.hu/view/131109/Dolphins_tattoo_523_www.kepfeltoltes.hu_.jpg www.kepfeltoltes.hu/view/131109/first-cute-tattoo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2013. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos egyiket sem tudom megjeleníteni :(
2013. nov. 9. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi!Itt van egy,remélem jó lesz! www.kepfeltoltes.hu/

view/110627/pillangok_

www.kepfeltoltes.h

u_.jpg

2013. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, sajnos ez sem jó, és nem is kékül be a linked :(
2013. nov. 11. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!