Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezt a tetoválást kb mennyiért...

Ezt a tetoválást kb mennyiért csinálnák meg?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 21. 10:32
 1/7 Krizsa Tattoo ***** válasza:
15-20 ezer ft.
2013. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ hol. ha háznál ilyen "sufnituning módra" jóval olcsóbb, viszont ha elfertőződik, vagy akármi nem biztos ogy díjaznád az olcsóságát. azt javaslom csináltasd meg szalonban, drágábban. megéri
2013. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ez lesz az első, egyiket se "maszekba" csináltattam...

Amúgy köszi a válaszokat.

2013. nov. 21. 10:51
 4/7 Krizsa Tattoo ***** válasza:
Néha a sufni tetoválás drágább mint szalonba :)
2013. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 max 15, de nem túl szép.
2013. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, de ehhez pont jó mell kell, se kicsi, se nagy. nekem sajnos már nem annyira lennének előnyösek az ilyesfajta tetkók, mert 95D-s mellem van... viszont a kicsin még annyira sem néz ki jól. szóval jól gondold meg.... főleg ha akarsz gyereket is. nem biztos hogy szoptatás után szép marad a melled.
2013. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már túl vagyok egy gyereken, egyébként 80C-s melleim vannak, ami szerintem átlagos.

Utolsó előtti, tulajdonképpen én raktam össze az egészet, valószínűleg azért, mert mondjuk nekem tetszik...

2013. nov. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!