Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik szimbólumok jelentenek,...

Melyik szimbólumok jelentenek, nyújtanak védelmet (a rossz dolgoktól, történésektől, emberektől)?

Figyelt kérdés
Hosszú a sztori, hogy miért épp ezt szeretném, de mindenképpen szeretnék egy tetkót ami úgymond megvéd a rossztól..
2013. dec. 27. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kereszt
2013. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szem az mit jelent? Templomban is láttam háromszögben szemet, az nagyon szép. Meg olvastam a Hórusz szeméről, csak nem egészen világos a jelentése. Az alkaromon van egy 4-5 centis heg, arra akarom, a kereszt nem mutatna jól az a baj, mert különben vallásos vagyok és tetszik az ötlet.
2013. dec. 27. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
a szem tetkók legtöbbször a mindent látó szem szimbólum. olvass utána mit jelent, szerintem nagyon szép, jól meg lehet csinálni
2013. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A sima szem vagy a Hórusz szeme szebb, szerinted? Azt olvastam valahol, hogy védelmet is jelent
2013. dec. 28. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. ha mondjuk a Hórusz szeme maga realisztikusan van megcsinálni az szerintem nagyon jó. de nézegess képeket erről, hátha merítesz valamiből ötletet
2013. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az lesz azt hiszem, talán jobban tetszik, mint a sima szem. :) De ha értesz a vallásokhoz, megmondanád légyszi, hogy ez Isten ellenes cselekedet lenne-e (mármint hogy kereszt helyett szem)? Mert én hiszek Istenben és nem szeretnék 'rosszat' tenni.
2013. dec. 28. 23:10
 7/10 anonim ***** válasza:

én nem vagyok egyáltalán vallásos. viszont úgy tudom, hogy a keresztényeknek nem is lehetne tetováltatniuk.

"Ne vagdaljátok be testeteket halottért, és ne végezzetek magatokon tetoválást. Én vagyok az ÚR!"

ezt kikerestem , bár azt hiszem ez az őszövetségből való.

de nem hiszem, hogy bűn lenne, ha nem keresztet tetováltatnál

2013. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: az is benne van a Bibliában hogyha a lányod nem szűz mikor férjhez megy meg kell kövezni, manapság sok dolgot nem követnek még a legvallásosabb keresztények sem.
2013. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem látok bele a vallásosságban, szóval lehet úgy van ahogy mondod, de én csak azt írtam, amit én tudok :)
2013. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xeniah válasza:
100%

Ha hiszel Istenben, próbáld meg megismerni őt, mondjuk úgy, hogy elkezded olvasni a Bibliát. A rossz dolgoktól semmilyen szimbólum nem véd meg, sőt ez kifejezetten Istennek nem tetsző cselekedet, amikor tárgyakban bízol. Izrael népe is ezt tette sokszor, bálványoktól várták a védelmet, és emiatt éppen rosszabbra fordult a sorsuk. Fordulj Istenhez, ő többet szeretne annál, minthogy csak higgy benne, szeretne igazi kapcsolatot kialakítani veled.

"Ha az URat tartod oltalmadnak, a Felségest hajlékodnak, nem érhet téged baj, sátradhoz közel sem férhet csapás. Mert megparancsolja angyalainak, hogy vigyázzanak rád minden utadon" Zsoltárok 91:9-11

2014. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!