Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kinek milyen és hol van...

Kinek milyen és hol van tetoválása?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen van. És, hogy ha esetleg ráértek akkor annak a tetoválásnak a szimbólumát/történetét és szívesen olvasgatom:)

2014. jan. 2. 18:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy unikornis van a csípőmön. Tudom kommersz témának számít, viszont odavagyok értük, ők a kedvenceim, és imádom a meséket is. A képet egy illusztrátor tervezte csak nekem, nagyon tetszenek a munkái, szóval teljesen egyedi, és maximális illik hozzám. Egy sablon témát is egyedivé lehet varázsolni.
2014. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a két halott kutyám portréja van a lapockámra-hátamra tetováltatva. A "sztori" az, hogy az egyik kutyám 2010.május 8-án, a másik kutyám 2013.06.06-án ment el. Mindketten súlyos betegségben haltak meg (daganatos betegségek), 18 ill. 8 évesen. Végig méltósággal viselték a betegségüket, a vizsgálatokat, a műtéteket, a fájdalmat, és az utolsó pillanatig küzdöttek és élni akartak. Így nekem Ők testesítik meg a kitartást, a küzdelmet, az akaraterőt, és az élni akarást. Amellett, hogy soha el nem múlóan, teljes szívemből, és örökké imádom Őket, amíg csak élek.
2014. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs, de egyre inkább tervben van. Drága kutyám balesetben halt meg, mindössze egy hónapot töltött velem, de úgy szerettem, mintha mindig is velem lett volna. Van rajta kívül két kutyám, voltak más, befogadott kutyáim, de ő valahogy különleges volt. Nekem is részem van a tragédiában, követtem el hibákat, és szeretnék neki egy méltó emléket, ami egyúttal emlékeztet arra is, hogy ne kövessem el ugyanazokat a hibákat.

A nevét szeretném és valamilyen szél ábrázolást, mert imádta a szabadságot, imádott rohangálni. Ez még változhat, de ilyesmit szeretnék.

2014. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
A melkasomon egy felirat:Requiem for a dream//ez egyben egy film cime... A volt barátommal ez volt a kedvenc filmunk amit nagyjából át is éltünk.Csak a vége nem ugyanaz lett nekem sikerült kimasznom a drogbol ő nem tartott velem ezen az úton ez 4 éve volt...még gyerek voltam.Intézetben voltam többek között ezért, másrészt anyam alkoholizmusa miatt,ezért is van egy álmom hogy egyszer olyan életet teremtek magamnak amire mindig is vágytam és ez a tetoválás segít emlékezni hogy végig kell menjek ezen az úton nem szabad feladnom!///A csuklómon a hugom neve és még van egy pár ami már inkább jól mutat de nemsok jelentősége van
2015. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
24# Sok sikert kívánok!Csak bízz magadba!:) Respect!
2015. febr. 14. 22:49
 26/31 ekvinitus ***** válasza:
100%
Régen láttam ennyi rendes választ egy kérdésre és régen nem láttam olyan kérdést ahol nincs a másik lenézése, kioktatása, leordítása. Ez álltalánosan jellemző a tetovált emberekre?
2015. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

ekvinitus

Egy (vagy több) tetoválástól nem lesz valaki jó ember, de a tetovált emberekre általában jellemző a fejlettebb érzelmi intelligencia, mert az érzéseiket örökítik meg a testükön. Aki ilyen, az valószínűleg nem lesz egy nagy tuskó. :)

2015. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nekem az oldalamon van egy kolibri a papám halálának második évfordulójakor csináltattam nekem sokat jelent
2015. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nekem a bal combomon van egy idézet, ami egy nekem nagyon sokat jelentő sorozatból van (az adott erőt, amikor annyira magam alatt voltam, hogy már az öngyilkosság is megfordult a fejemben). Lehet, hogy kicsit sablonos, de pont nem érdekel, hogy ki mit gondol róla :) Amúgy tervezek többet is, amint lesz pénzem rá, megyek csináltatni a következőt :)

18L

2015. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 ekvinitus ***** válasza:
Ámulok-bámulok hogy mikre képes a tetoválás.
2015. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!