Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mellkasomra kb kulccsont alá...

Mellkasomra kb kulccsont alá szeretnék egy kb 5x5ös tetkót és azt akarom kérdezni hogy kb mennyibe kerül meg hogy szerintetek fáj? ATTÓL KÉRDEM AKINEK VAN TETKÓJA ÉS NEM OKOSKODIK CSAK HANEM ÁTÉLTE! :D

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
a tetovalas faj, ennyire egyszeru. annal jobban faj, minel kozelebb van a csonthoz a felulet, illetve minel tobb ideg van az adott teruleten (a hatadon pl. keves, a hasadon/mellkasodon tobb). az, hogy mennyibe kerul, kizarolag a mintatol es a studiotol fugg.
2014. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a hátamon is eléggé fájt, bár csak a kitöltés. Kibírható fájdalom, a hangja fájdalmasabb :D

Nekem nagy minta van a hátamon, egyszerre csinálták tehát a végére már eléggé fájt.

Bal mellem alatt kicsit fájt a bordáknál, de az csak egy fél órás felirat volt, abszolút bírható.

2014. jan. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyen komit vártam Revena, köszi szépen!:)
2014. jan. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!