Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Idézet tetoválás? Többi lent : )

Idézet tetoválás? Többi lent : )

Figyelt kérdés

Tetoválás ötleteket keresek, vagyis inkább jó idézetet/ mondást ami illik rám.

Olyasmit szeretnék,hogy "nézd mindig a dolgok jó oldalát"

vagy "a dolgok nem történnek ok nélkül"

"merj álmodni" ilyesmiket csak egybe tömörítve :D


2014. jan. 16. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű. Igazi egyéniség vagy.
2014. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg gyakorin keresel ilyen marha kreatív ötleteket, addig szerintem inkább ne tetováltass.
2014. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Légy önmagad bírája
2014. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok olyan maradi, hogy számomra egy tetoválásnak jelentéssel kell bírnia és engem kell szimbolizálnia, a saját ötletemet?
2014. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"ami illik rád" Na abból aztán ütős tetoválás lesz, amit egy vadidegen mond rólad, azigen!

Rendben, nem kell hatalmas történettel rendelkeznie egy tetoválásnak, de én ebből azt vettem le, hogy nagyon szeretnél már egy tetoválást, csak azt nem tudod mit, és ez az ötleted támadt.

Szóval szerintem amíg nem vagy biztos a mintában magadnak, addig pihentesd az ötletet, állj rá másra, pl a szalonra vagy az árára.

2014. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
onli gád ken dzsádzs mi
2014. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Messze csörgedező patakként fürdet juharfa képében megbúvó éjjeli árnyak süvöltő jajszavát? Vagy ez csak a forróvíz visszatérő vezeték a fűtési ellenáramú vezetékhez?
2014. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

'Az idő száll, a vadász áll, a szívó szál. Az élet bonyolult, de azért nem egy másodfokú egyenlet. Vágyaink az egekben, magunk a földön. Ez egy olyan különbség, amit le lehet küzdeni. Akarni kell. Igen. Ha valaki azt mondja nem lehet: ne hidd el. Ha még egyszer azt mondja: állj ellen. Ha harmadjára már pofán vág, mert nem érted meg, hogy nem lehet átmenni a lezárt területen, akkor azért fogadd meg tanácsait. Minden kezdet nehéz, és minden nehéz dolognak van eleje. Ha nem szeretnél ráncos lenni, ne légy sokáig a fürdőkádban.'

Ezt így a hátadra, lehetőség szerint latinul, portugálul vagy bármilyen nyelven, amit nem beszélsz. :))

2014. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oravecz Coelho for president! :D
2014. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál! Igen, szívemből. Igen, alliteráció. Igen.
2014. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!