Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek megcsináltassak...

Szerintetek megcsináltassak majd egy ilyen tetoválást? Nem néznének divatmajomnak?

Figyelt kérdés

Egy puli kutyust szeretnék magamra tetoválni.Nekem is van pulim akit immár 9 éves, és a legjobb barátom.Velem volt jóban rosszban.Imádom.Apukám is szerette, és mindig rá emlékeztet, mert az apukám már jó pár éve meghalt.Ezét nagyon nagy jelentése lenne ennek a tetoválásnak.

Szerintetek??


2014. jan. 17. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha számodra van jelentése a tetkónak, akkor csináltasd meg!
2014. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok lemaradva, de nem hallottam még, hogy divat lenne a puli tetoválás :O

Ha számodra jelentése van, csináltasd meg.

2014. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ennyit jelent számodra, akkor a válaszom: igen.

de csak akkor ha megtalálod a testeden a megfelelő helyet és ha megtalálod a megfelelő szalont.

nem láttam még senkin puli tetkót, aranyosan hangzik.

2014. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Szerintem akkor megcsinálom, de persze valami jó szalonban, inkább kicsit drágábban mint valami "sötét" helyen.

Én sem hallottam arról, hogy divat lenne, de sosem tudni. :)

2014. jan. 17. 20:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!