Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Feliratos tetkósok! Milyen...

Feliratos tetkósok! Milyen felirat (ok) van (nak) rajtatok és mi okból készültek? Van jelentésük? Hány évesen csináltattátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

20évesen csináltattam. az egyik kedvenc bandám kedvenc dalának egy refrénrészlete. jelentése számomra annyi, hogy ne feleljek meg senkinek, valamint egy fricska azok felé, akik saját képükre akartak formálni.

röviden ennyi.

2014. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kedvenc bandámtól az egyik kedvenc dalom refrén részlete. "The razor caressed my flesh and my arms turned red" Véres betűkkel, a karomon. Egy hatalmas változás előtt állt az életem, nem tudtam mi lesz velem, mit hoz a holnap, és hosszú hónapok, évek óta búskomor voltam. Ha ránéztem a tetoválásra, emlékeztetett arra, hogy ne veszítsem el önmagam, és hogy soha nem a könnyű út a helyes. Akkor 24 voltam, ez 3 éve volt, de azóta is erre emlékeztet. Soha nem bántam meg. És azóta csak jó dolgok történtek velem :)
2014. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hah, szintén kedvenc bandámtól az egyik kedvenc dalom egy részlete.. ezen kívül 2 másik tetoválásomban is van szöveges elem a mintha mellett, az egyik egy régi kedvenc könyvemből, a mintához kapcsolódó idézet (egyszerre született meg a koncepció a fejemben); a másik pedig egy összetettebb mintába ékelt 2 latin szó, amely jelentése fontos számomra.

Huszonévesen csináltattam őket, sokat vártam vele (nem véletlenül) így biztos, hogy nem fogom megunni/megbánni.

2014. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
memento mori, avagy emlékezz a halálra. arra emlékeztet, hogy az életnek a végessége ad értelmet, a tudat, hogy egyszer meghalunk, és hogy emiatt is értékelnem kell mindent, ami megadatott, és hogy ebből hozzam ki a lehető legtöbbet.
2014. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2 felirat van rajtam, az egyik Si vive una volta sola, ez annyit jelent hogy "csak egyszer élünk" olaszul. azthiszem a jelentése egyértelmű :) jellemző az életstílusomra (nem rossz értelemben), ezért csináltattam. a másik, grúz betűkkel írva a nevem és most lesz egy harmadik, "Prejudice is ignorance" felirat ami annyit jelent, hogy az előítélet tudatlanság. ez számomra sokat jelent ugyanis mindig is felkaroltam az úgymond elesetteket, ellenzem a terrorizálást minden téren és az előítéleteket pedig gyűlölöm.

az elsőt 14, másodikat 15 évesen csináltattam.

2014. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Animal Rescue - állatmentés. Szerintem nem kell magyaráznom, ez az életem.
2014. máj. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!