Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok! Akinek van tapasztalat...

Lányok! Akinek van tapasztalata sminktetoválása megbánta vagy elégedett vele?

Figyelt kérdés
szájsatírt /szájkontúrt és szemöldököt szeretnék sminktetoválással. satírozott vagy szálazott technikát javasoltok? Mi a véleményetek róla? Nagyon szeretném mert már unom csinálgatni magamnak. mennyire fáj? mennyire tartós? és a szájsatír mennyire természetes vagy épp természetellenes? azért kérdezem mert nem akarok művi lenni tőle csak egy szolidat szeretnék, mert ez befolyásolhat pl egy munkahelyválasztásnál is ha rosszul sül el. létezik olyan h szinte észrevétlen a tetoválás? és az kikopik 2-3 év után?

2014. jan. 23. 18:56
 1/10 anonim válasza:
28%

férfiak kb 70%-a gusztustalannak tartja ezeket, a maradék 30 meg csak kefélni akar egyet, a szemöldökösbe gondolj már bele: "leborotválom a szemöldököm, h visszatetováltassam"

23/f

2014. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az olyan gusztustalan tetoválásra gondolok. Ami szép és igényes. és amin nem látszik h tetoválás.
2014. jan. 23. 20:22
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem ki van tetoválva a szemoldokom és abszolut nem bántam meg!!! Nagyon szép,imádom...keves szemoldokom van,elotte mindig rajzoltam magamnak,es amugy nincs leborotválva a szemoldokom,ugyanugy szedem korulotte... Jaj,jezusom elso ilyen kommentet :D jol el vagy menve....
2014. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :))

Én is szeretnék előbb szemöldököt, unom már reggelente a ceruzát, bulik előtt a festegetést... mivel az se tart sokáig. Igen, sokan leragadtak ott, hogyha meghallják h szemöldök tetoválás, akkor az jut eszükbe ami kb 10-15 éve volt divat: a leborotvált területet feketével tetoválják, és ez idővel bekékül stb... de a kozmetikai tetoválás teljesen más.... legalábbis remélem... én erről akarok meggyőződni mielőtt megcsináltatom.

Utolsó válaszoló neked nagyon látszik h tetoválva van?

2014. márc. 6. 22:29
 5/10 anonim válasza:
100%
Hát igen,ismeros a helyzet... Rajzolgatni állandoan,vigyázni arra,hogy mindketto egyforman legyen meg hogy ne kenodjon el stb. Orultem nagyon mikor meglett,reggel ha felkelek az ott van :) nekem sotétbarna szinu amugy,feketen mar nem is nagyon tetoválnak...de amugy olyan mint a fekete :) lehet választani sok szín kozul,világosabb,sotétebb...hát azért látszik hogy ez nem saját,de az szerintem nem baj :) mikor ceruzával rajzoltam akkor is olyan volt mintha ki lenne tetoválva. mindenki megdícséri ha meglássa :)jaj,és egyáltalán nem fájt,szinte semmit nem éreztem,pedig olyan fájos tipus vagyok :D jovoben lehetséges,hogy a szájkonturt is megcsináltatom,nagyon tetszik az is :) szerintem ne félj megcsináltatni a szemoldokot,csak javasolni tudom! ;)
2014. márc. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :))
2014. márc. 8. 22:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked szálazott v satíros? mennyire természetes?
2014. márc. 9. 18:34
 8/10 anonim válasza:
100%
satíros... Hát látszik hogy tetoválva van :)
2014. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Krande válasza:
28%
Ha jól értem a helyzetet, a férfi válaszoló azt mondta hogy ne, a nő válaszoló azt mondta hogy de, te annak hiszel aki veled egyetért.
2015. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia::)

nekem van szemöldököm, szálazott:) NEm bántam meg, szakemberrel csináltam, van szemhéjtetoválásom is, nem bántam emg:)


bármi kérdésed van, írj:)



Üdv:

Szabina

2016. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!