Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 15 evesnek megcsinaljak...

15 evesnek megcsinaljak szuloi beleegyezes nelkul kozmetikai tetovalast csaklora? 2 2 ev mulva kikopik

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 22:19
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs 2 5 evet akartam irni
2014. jan. 27. 22:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de szerintem ne csináltass..egy időben én is szemeztem vele, de lebeszéltek róla, mert nagyon csúnyán, foltosan kopik:s
2014. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
csaklora? gondolom elírás.. de akkor most csukló vagy csikló?
2014. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normális helyeken nem.
2014. jan. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SzilKa ***** válasza:
100%

1. Nem kopik ki teljesen, csak csúnyán foltosan.

2. A kozmetikus nem tetoválóművész.

3. Normális helyen biztosan nem vállalják el, a rendes tetoválásnál is 16 az alsó korhatár úgy, hogy 16-18 közt kérnek szülőit.

2014. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Kozmetikus vagyok, és sokan jönnek ezzel h csuklora ujjra labra stb. Tetovaljak, NE TEDD! Nem lesz szép mar fel ev mulva se.. a kozmetikai tetovalasnal a festek sem ugyanaz mint egy rendes tetovalasnal meg a tu sem viszi be olyan melyre es eszmeletlen ronda lesz!!! Normalis kozmetikus el sem vallalja..

15 evesen meg inkabb rajzolgass es ne tetovalason gondolkozz mer megfogod felnott esszel banni ;)

2014. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

NE!

Ha mondjuk 2 év múlva is akarod csak akkor.

2014. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csináltass hennát. vagy ha van kézügyességed, akkor vegyél magadnak hennaport, és csinálj magadnak.
2014. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na de most tényleg, a csuklódra vagy a csiklódra akarsz tattoo-t?
2014. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak lóra nem szokása tetoválni se a kozmetikusnak, sem a művészeknek. Bár szerintem a lovaknál ami van tulajdonosi jel-tetoválás (nem billogos megoldás)-nál nem kérik a ló-szülők beleegyezését.

Meg amúgy is, elsőnek írni, majd olvasni illik megtanulni, utána tetováltatni menni.

2014. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!