Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az alábbi tetoválások miket...

Az alábbi tetoválások miket jelképeznek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek de nem akarom magamra varratni ezeket mert nem tudom, hogy miket jelentenek/jelképeznek. Aki tudja bármelyiknek a jelentését az írjon, előre megköszönöm.

[link]



2014. jan. 31. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Kulcs kulcslyukkal (ajtó), csillag(éjszaka), 2 vonal(fűszálak, geometria -párhuzamos egyenesek-, vagy római kettes?)

Most őszintén milyen mély jelentést vársz. Sok mindent bele tudsz magyarázni ha akarsz.

2014. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A két vonal egy egyenlőségjel, Miley Cyrusnak is ugyanilyen van :) Annyit tesz, hogy minden szerelem egyenlő, vagyis a melegházasságot támogatja. A többit sajnos nem tudom, ilyen kulcsosat még nem nagyon láttam, bár szerintem csúnya is, a csillagnak pedig nagyon sok különböző jelentése van, de attól nem kell aggódnod hogy negatív :) A kulcs-kulcslyuk kivételével sztem nyugodtan varratsd magadra őket, feltéve ha nem 15 éves vagy már :D Sokan mondják, hogy ne tetováltass ha semmit se jelent, meg h már régen rossz ha itt kell kérdezősködni. Ebben van vmi, nekem sok tetkóm van, többnyire személyes jelentéssel, viszont van pár ami csak úgy tetszett, és azokat sem bánom :) Azt javaslom viszont, hogy pár hetet, hónapot várj velük, gondold át :) Ezek amúgy sem drágák, párezerért felvarrják, viszont arra figyelj h ujjpercnél nincs zsírszövet, vékony a bőr, hamar kikophat, esetleg újra kell majd üttetni! Remélem segíthettem :)
2014. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, am nem 15 hanem 13 vagyok..:D
2014. febr. 1. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!