Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehetséges, hogy a bőröm...

BogyooBleeding kérdése:

Lehetséges, hogy a bőröm kidobja magából a tetoválást?

Figyelt kérdés

3 napja voltam tetováltatni. Minden utókezelési szabàlyt betartottam és nagyon szépen gyógyult.

Ám ma ahogy kentem bephantennel észrevettem hogy egy komplett darab hiànyzik belőle ami pàr orája még megvolt.

Lehetséges, hogy nem birja a bőröm az ilyet és kilöki magàbol a festéket, vagy a tetoválo elrontott valamit? Mitöl lehet ez?



2014. jan. 31. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idő után elszokott indulni a gyógyulásnak azon folyamata, mikor a felső bőrréteg lehámlik a tetkóról. ilyenkor kisebb nagyobb darabkák jönnek le, ezeket nem szabad leszedegetni, maguktól kell leesniük.

ha mindent jól csináltál akkor csak ez történhet épp a tetkóddal.

2014. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem de nagyon meg vagyok ijedve most mert mondom egy 2mm-eres helyröl minden tinta lejött:( és fogalmam nincs mitöl lehet de ha a gyogyulás miatt akkor nem lehet h a tetoválo eontott el valamit?
2014. febr. 1. 08:56
 3/6 SzilKa ***** válasza:
100%

Kép és háttérinfók nélkül (ki csinálta, mit, hova, mekkora, stb) ezt senki nem fogja tudni megmondani.

De akár a bőröd dobja ki, akár a tetováló hibája, tök felesleges a teljes gyógyulási idő (2-3 hét) előtt analizálgatni a tetkódat és ijedezni. Ha legyógyult, menj el a szalonba kontrollra és ha korrekcióra lesz szükség, majd javítják, ez általában ingyenes szokott lenni.

2014. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

medencecsont és szeméremdomb kôzt. kb 8 cenci széles.

eddig olyan gyanu merült fel hogy azért mert vérzett varrás közben vagy mert nem ütött elég mélyre a tinta.

2014. febr. 1. 09:58
 5/6 SzilKa ***** válasza:
100%

Mindenkinek vérzik tetoválás közben amúgy.

Viszont a képed alapján úgy tűnik, nem egy gyakorlott tetováló készítette, így előfordulhat, hogy nem egyenletes mélységben vitte be a festéket.

2014. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát könnyen lehet, pedig pesten van saját szalonja és elég sokat tetovált már.
2014. febr. 1. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!