Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás (alkaron) az első...

Tetoválás (alkaron) az első hetekben mennyire akadályoz a hétköznapi dolgokban?

Figyelt kérdés
Bocsi az ekezetekert meg hibakert, telorol vagyok csak a kerdest akartam hibatlanul. Szoval ugy ertem hogy pl mennyire kell kimelni? tudok e dolgozni menni? iskolaba? Vagy a baratommal lenni, testi kontaktusok, szeretkezes, oleles? lehet hulye kerdes de el nem tudom kepzelni sosem volt tetkom. Hozza lehet e erni egyaltalan? nekem szabad e megolelnem valaki? ilyesmikre gondolok... koszonom a valaszokat!!
2014. febr. 3. 14:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy inkabb az elso napokban. Amikor meg frissebb. Meddig kell nagyon kimelni? es mennyire?
2014. febr. 3. 15:07
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! különösen az első pár napban kell rá figyelni, rendesen kenegetni kell, fóliázni, óvni a kosztól és az ütődésektől.

szeretkezni óvatosan lehet, ölelni szintén, iskolába nyugodtan mehetsz attól még és dolgozni is,, csak figyelj rá.

2014. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom szepen a valaszt!:) ez megnyugtato~~
2014. febr. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!